Договір про надання послуг з обслуговування системи відеоспостереження

Завантажень: 242

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з обслуговування системи відеоспостереження в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Де може використовуватися відеоспостереження?

Відповідь коротка і проста – будь-де. Ми звикли до того, що система відеоспостереження використовується в бізнесі: ресторанах, супермаркетах та інших підприємствах. Але зараз коло використання даної системи значно розширилося, оскільки всі хочуть бути в безпеці. Так, відеоспостереження почали використовувати й в особистих потребах (у будинках, квартирах, подвір’ях тощо).

З тим, що система відеоспостереження є хорошим способом захистити себе, все зрозуміло. Але навіщо підписувати договір, якщо можна просто купити камеру і спокійно переглядати запис через додаток в телефоні чи ноутбук?

Не треба забувати, що система відеоспостереження - це техніка, яка має здатність ламатися, а купляти нове обладнання чи шукати людей, які зможуть виправити поломку, при виникненні кожної проблеми в роботі витратить багато часу, нервів та грошей. Таким чином для підтримання нормальної роботи системи відеоспостереження використовуються послуги організацій, які забезпечують її обслуговування. А оскільки просто повірити на слово, що організація виправить поломку у разі потреби є неможливим, необхідно підписати договір, який буде врегульовувати ці відносини.

Договір про надання послуг з обслуговування системи відеоспостереження можна завантажити на сайті готових договорів theDoc., адже наші фахівці створили зразок такого договору на основі чинного законодавства України та прикладів судової практики.

Які положення закріплені в цьому договорі?

Структура договору складається з преамбули і 12 розділів:

  1. Предмет договору
  2. Ціна договору
  3. Загальні умови договору
  4. Права та обов’язки сторін
  5. Відповідальність сторін
  6. Гарантії
  7. Порядок вирішення спорів
  8. Строк дії
  9. Інші умови договору
  10. Юридичні адреси та реквізити сторін

З 1 розділу «Предмет договору» ми можемо зрозуміти, що Договір про надання послуг з обслуговування системи відеоспостереження – це угода між замовником (людина, яка користується відеоспостереженням) та виконавцем (організація, яка надає послуги), за якою виконавець забезпечує сервісне обслуговування системи відеоспостереження і своєчасне проведення профілактичних робіт, або поновлення.

Договором, а саме розділом «Відповідальність сторін» передбачені санкції у вигляді пені та штрафів. Так, виконавець сплачує пеню за кожний день прострочення платежу, окрім цього, він також відшкодовує замовнику збитки у разі невиконання чи неякісного виконання своїх обов’язків. Моментом, на який слід звернути увагу, є те, що виконавець не несе відповідальності за роботу системи відеоспостереження у випадку, коли відбулось знеструмлення точок розміщення обладнання.

Який порядок сплати за надані послуги та що конкретно отримує замовник за ці гроші?

Щодо грошового аспекту, то  оплата за надані послуги здійснюється після підписання актів наданих послуг. Вартість послуг включає: профілактичні роботи, монтажні роботи, візуальний огляд, тест вузлів системи, виявлення несправностей, діагностика обладнання, оренда обладнання для тестування, експлуатацію ремонтної техніки на період ремонту компанії, надання звіту про здійснення ремонтної роботи, складання дефектного акту та виставлення рахунку.

Чи можливо замінити камеру? 

За умовами договору ротація камер відеоспостереження на час ремонту або заміни проводиться виконавцем за письмовою заявою замовника. Це означає, що у разі потреби заміни чи ротації камери замовник повинен повідомити про цю необхідність організацію з якою в нього укладений таких договір.

Що робити, якщо замовник захоче припинити користуватися даними послугами?

Якщо замовник забажає відмовитись від користування послугами виконавця передбачених договором, то він зобов’язаний повідомити виконавця про такий намір.

Які ще особливості містить Договір про надання послуг з обслуговування системи відеоспостереження?

Щоб визначити це, треба зосередити увагу на певних положеннях, що містяться в основному тексі договору:

1) Виконавець має право, на вимогу компетентних органів згідно законодавства України, надавати їм документацію та іншу інформацію про проведення роботи, а також припинити проводити ремонтні роботи на підставі рішення компетентного органу про наявність виявлених порушень нормативно-правових актів.

2) При пошкодженні камер відеоспостереження або системи відеоспостереження органічними чи неорганічними речовинами, в тому числі: чорнилами, фарбою, іншими матеріалами зі вмістом фарби, підпалу, виконавець замінює їх протягом строку який встановлений в договорі.

На сайті готових договорів theDoc. можна не просто придбати Договір про надання послуг з обслуговування системи відеоспостереження, а й внести зміни або доповнення у разі необхідності. У випадку сумніву стосовно законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, клієнт завжди може скористатися допомогою фахівців theDoc. і створити персоналізований договір спільно з юристами компанії, і за допомогою цього захистити себе.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком