Договір про надання послуг з ремонту і технічного обслуговування обладнання та транспортного засобу

Завантажень: 167

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з ремонту і технічного обслуговування обладнання та транспортного засобу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором послуг з ремонту і технічного обслуговування обладнання та транспортного засобу виконавець зобов’язується за завданням замовника надати послуги за ціною, в обсягах, з характеристиками (якістю) та у строки згідно з умовами договору, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконавцю належно надані послуги в порядку, визначеному договором.

Предмет: послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання та транспортного засобу.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 10 сторінок.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком