Договір поставки товару (попереднє замовлення)

Завантажень: 351

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору поставки товару в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір поставки товару (попереднє замовлення) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору поставки товару (попереднє замовлення). Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір поставки товару (попереднє замовлення).

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір поставки — це один з різновидів договорів купівлі-продажу, проте зміст такої угоди має певні особливості. Договір поставки може укладатися лише між суб'єктами господарювання (юридичними особами а/або фізичними особами – підприємцями). Товар, придбаний за даним типом домовленостей, призначений для використання в господарській діяльності (виробництво, перепродаж, надання послуг тощо) або інших цілей, не пов'язаних з особистим споживанням.

Ще однією характерною особливістю Договору поставки є його строковість. Якщо договір купівлі-продажу — це разова угода, то типовий Договір поставки може містити ознаки систематичності або визначати певний термін для постачання товару з моменту підписання документу.

Оскільки контрагентами за даним типом домовленостей можуть виступати лише юридичні особи або ФОП, вони повинні надати одна одній (за необхідності закріпити у якості додатків до Договору) копії документів, що підтверджують їх діяльність: Статуту, Положення, Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Взаємовідносини, що виникають в результаті підписання Сторонами Договору поставки, регулюються Господарським та Цивільним кодексами України. За умовами угоди Постачальник зобов'язується у визначені терміни та порядку поставити за вказаною адресою товар, а Покупець прийняти та оплатити його своєчасно та в повному обсязі.

На маркетплейсі готових договорів theDoc. можна скачати типовий Договір поставки, а також спеціалізовані угоди, розроблені правниками компанії для конкретних видів співпраці:

Зразок Договору поставки, запропонований нашими юристами, містить 11 розділів, які повною мірою регламентують стандартний порядок співпраці Постачальника та Покупця:

 • предмет договору;
 • ціна та асортимент товару;
 • кількість якість та вимоги до товару;
 • строк і умови поставки товарів;
 • умови оплати та порядок розрахунків;
 • права та обов'язки сторін;
 • відповідальність сторін;
 • строк дії договору;
 • вирішення спорів;
 • інші умови;
 • реквізити сторін.

Предметом Договору постачання є зобов'язання Постачальника поставити, а Покупця прийняти та оплатити певний товар. Постачання товару здійснюється за адресою, вказаною Покупцем у додатку до Договору. У цьому ж додатку слід вказати перелік осіб, уповноважених діяти від імені Сторін. Факт постачання підтверджується відповідними накладними, підписаними представником Покупця.

У Договорі поставки може бути зазначена фіксована ціна товару, а відповідно й ціна Договору. Така практика застосовується у випадках з разовими поставками. Якщо ж укладання Договору поставки передбачає систематичне постачання товарів Покупцю, то доречно вартість та перелік усіх позицій вказати у спеціальному Додатку — Специфікації. Це пов'язано з тим, що впродовж терміну дії Договору асортимент товарів може доповнюватися Постачальником, можуть змінюватися ціни. Якщо такі зміни відбулися, Постачальник повинен письмово повідомити про це Покупця, відповідні Додатки повинні бути оновлені та підписані обома Сторонами.

За умовами Договору товар, що постачається, повинен бути належної якості та відповідати встановленим чинним законодавством стандартам. Аби формулювання не звучало надто розмито і не могло буте розтлумачено Сторонами різнобоко, варто зазначити якими саме державними стандартами регулюється виробництво товарів конкретної категорії. Постачальник зобов'язаний надати Покупцю підтвердні документи щодо якості товарів (сертифікати, ліцензії, довідки). Також слід вказати інші правила постачання, що стосуються термінів зберігання, пакування, маркування тощо.

Шаблон Договору поставки повинен містити розділ, що регламентує порядок поставки замовлення. Аби убезпечити себе від непорозумінь, вкажіть у який спосіб та терміни здійснюється замовлення Покупцем (усно, електронною поштою, через представника Постачальника тощо). Факт постачання товару підтверджується видатковою накладною, якщо вона без зауважень підписана відповідальною особою Покупця. Якщо ж в момент приймання товару було виявлено його невідповідність заявленій якості, нестачу позицій, псування пакування, бій, втрату товарного вигляду, Покупець має право відмовитися від його приймання. Порядок дій у такому випадку також визначено умовами Договору.

Одним із найважливіших параграфів будь-якого договору є розділ «Права та обов'язки сторін». Чим детальніше у ньому будуть прописані усі обов'язки та права Постачальника та Покупця, тим легше буде досягти згоди у спірних питаннях. Окрім основних пунктів щодо постачання товарів належної якості, надання необхідних документів щодо їх якості, оплати замовлення, відшкодування втрат та шкоди, повернення простроченого чи зіпсованого товару, готовий Договір поставки містить пункти, що зобов'язують Сторони дотримуватися умов конфіденційності щодо Договору.

Сторони несуть відповідальність за порушення домовленостей. Яким чином це також залежить від умов угоди. Пені за несвоєчасну оплату поставки розраховуються за обліковою ставкою НБУ на момент виникнення порушення, якщо інше не передбачено Договором. Також неустойки і штрафи можуть стягуватися у відсотковому вираженні відносно суми прострочення або вартості зіпсованого чи несвоєчасно поставленого товару. Сторони можуть позбавлятися від відповідальності в разі виникнення форс-мажорних обставин. Про настання обставин непереборної сили одна Сторона повинна негайно повідомити іншу.

Договір укладається Сторонами на визначений термін або до моменту повного виконання зобов'язань за ним. Проте для поставок, що носять систематичний характер, користувач може скачати Договір поставки, умови якого передбачають автоматичну пролонгацію угоди, якщо жодна із сторін не заявила про інше до закінчення терміну її дії.

Договір набирає чинності з моменту його підписання обома сторонами. При цьому будь-які домовленості, листування, протоколи, що стосуються попередніх переговорів щодо співпраці втрачають свою силу. Усі зміни, доповнення до договору вносяться лише письмово з використанням відповідних додатків та за підписами обох Сторін.

Для підписання Договору поставки Сторони повинні зазначити свої реквізити у відповідному полі:

 • повне найменування організацій, фізичних осіб – підприємців;
 • адресу реєстрації юридичної особи та її фактичне місцезнаходження (якщо вони не збігаються);
 • канали зв'язку (телефон, месенджери, електронна пошта);
 • індивідуальний номер платника податків (код за ЄДРПОУ для юридичних осіб або ІПН для ФОП);
 • банківські реквізити для здійснення розрахунків (назву банку контрагента, номер рахунку у міжнародному форматі IBAN, МФО банку);
 • власне ім'я та прізвище підписантів.

Маркетплейс готових договорів theDoc. дозволяє зекономити кошти на оплату послуг юристів та купити Договір поставки, що оптимально підходитиме для ваших цілей. Якщо ж ви не знайшли потрібного документу, у вас з'явилися запитання або уточнення — зв'яжіться з нашими консультантами. Фахівці theDoc. допоможуть внести необхідні правки, допрацювати угоду, після чого ви отримаєте персональний Договір, що повною мірою захистить ваші права.

Відгуки / Коментарі

Віталій Панасюк 23.05.2022 17:52
Договір ідеалльно прописаний ! все враховано ! можна відразу підписувати !!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком