Договір поставки меблів

Завантажень: 128

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору поставки меблів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За шаблонним договором поставки меблів постачальник зобов’язується поставити меблі в асортименті, кількості та цінами, які вказуються у специфікації до договору, а замовник зобов’язується прийняти меблі і сплатити за них певну грошову суму за умовами договору.

Договір поставки меблів складається з 15 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Якість товару;
 3. Ціна договору;
 4. Порядок здійснення оплати;
 5. Поставка товару;
 6. Права та обов’язки сторін;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Обставини непереборної сили;
 9. Вирішення спорів;
 10. Оперативно-господарські санкції;
 11. Порядок змін умов договору;
 12. Строк дії договору;
 13. Порядок вирішення спорів;
 14. Інші умови
 15. Реквізити сторін

Зразком цього договору передбачений обов’язок постачальника передати замовнику меблі, якість яких відповідає Державним стандартам та технічним умовам виробників і мати сертифікати якості та висновки, щодо якості на товару. У разі порушення даної умови, замовник має право відмовитися від прийняття меблів, які не відповідають за якістю умовам договору, з наданням постачальнику відповідної претензії. Меблі неналежної якості підлягають обов’язковому поверненню постачальнику. 

Розрахунки за поставлені меблі проводяться шляхом оплати замовником поставлених меблів після пред'явлення постачальником рахунку, видаткової накладної, акту приймання-передачі. До вартості меблів включаються витрати на транспортування, завантажувальні та розвантажувальні роботи, сплату податків і зборів (обов’язкових платежів), а також інші витрати.

Шаблонний договір поставки меблів визначає, що сторони прийшли до взаємної згоди щодо можливості застосування оперативно-господарської санкції зокрема, відмова від встановлення на майбутнє господарських відносин із стороною, яка порушує зобов’язання. Це означає, що у разі порушення постачальником умов щодо порядку та строків постачання товару, якості поставленого товару, замовник має право в будь-який час як протягом строку дії договору, так і протягом одного року після спливу строку дії договору, застосувати до постачальника оперативно-господарську санкцію у формі відмови від встановлення на майбутнє господарських зав’язків. Таке право передбачене чинним законодавством України.

Шаблонний договір поставки меблів містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком