Договір поставки харчових продуктів №3 (з специфікацією)

Завантажень: 111

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору поставки харчових продуктів (з специфікацією) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір поставки харчових продуктів (з специфікацією) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору поставки харчових продуктів (з специфікацією). Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір поставки харчових продуктів (з специфікацією).

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Здається на перший погляд, що договір поставки харчових продуктів нічим не відрізняється від звичайного договору поставки. Однак, за договором поставки харчових продуктів відбувається не просто поставка товару, а поставка саме харчових продуктів, які, як ви знаєте, мають здатність псуватись. Саме через цю особливість сторонам майбутнього договору потрібно детально прописати умови поставки такої продукції.

Так, шаблонним договором поставки харчових продуктів передбачено, що якість товару повинна відповідати всім вимогам, що пред’являються діючим законодавством України, до такого роду товарів, а також не мати дефектів товарного вигляду. Постачальник гарантує якість товару в межах строку зберігання, що підтверджується посвідченням якості.

Товар повинен поставлятись в непошкодженій тарі та (або) упаковці, які відповідають його характеру та призначенню і забезпечують його схоронність за звичайних умов зберігання і транспортування. Тара та (або) упаковка повинна відповідати вимогам, встановленим державними стандартами й технічними умовами, що діють в Україні та забезпечувати повне збереження товару від всякого роду пошкоджень при його транспортуванні з урахуванням декількох перевантажень в дорозі и на протязі строку придатності товару. Товар має бути промаркований належним чином, у відповідності з вимогами діючого законодавства України.

Покупець вправі відмовитись від приймання харчової продукції та не несе відповідальність за збитки постачальника у наступних випадках:

  • у випадку поставки харчової продукції, не зазначеної в специфікації, або харчової продукції, поставленої з порушенням умов договору (невідповідність заявленої кількості, як в більшу, так і меншу сторону), в тому числі поставленого раніше заявленої дати поставки, та/або прострочення поставки;
  • у випадку поставки харчової продукції із супровідними документами, які оформлені неналежним чином, або які не відповідають харчовій продукції, або у випадку відсутності таких;
  • у випадку поставки харчової продукції якість, комплектність, маркування, тара або упаковка якої не відповідають вимогам стандартів, вимогам договору;
  • у випадку поставки харчової продукції по цінам, що не відповідають цінам, узгодженим сторонами.

У разі порушення постачальником умов договору щодо якості, він зобов’язаний сплатити покупцю штраф. Також відповідальність у вигляду штрафу передбачена за порушення постачальником асортименту та кількості харчових продуктів. В свою чергу покупець за несвоєчасну або неповну сплату за належним чином поставлений та відповідно прийнятий товар, сплачує постачальнику пеню за кожний банківський день такої затримки.

Шаблонний договір поставки харчових продуктів №3 (з специфікацією) містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком