Дилерський договір поставки автомобілів

Завантажень: 110

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок дилерського договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За дилерським договором одна особа, що здійснює підприємницьку діяльність, надає іншій особі право на реалізацію товарів на певній території на тривалій основі.

Предмет: товар. 

Сторони: Постачальник та Дилер.

Кількість: 10 сторінок.

Додатки: бланк замовлення, терміни виконання замовлень, знижки на придбання товару, прайс-лист та реєстр відвантаження.

Довідково: метою дилерського договору є не разова передача товару, а організація довгострокових відносин з просування товарів до споживачів і збільшення прибутку обох сторін. Дилерський договір має ознаки договору купівлі-продажу та поставки. У дилерському договорі, як правило, присутня умова про будівництво дилерського центру (спеціально обладнаного торгівельного приміщення), та умови, що регулюють організацію збуту. З цієї точки зору дилерський договір містить елемент організаційного договору. І нарешті, з огляду на те, що дилерський договір передбачає передачу прав на товарний знак, в дилерському договорі присутній елемент ліцензійного договору.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком