Дилерський договір поставки автомобілів

Завантажень: 10

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок дилерського договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

За дилерським договором одна особа, що здійснює підприємницьку діяльність, надає іншій особі право на реалізацію товарів на певній території на тривалій основі.

Предмет: товар. 

Сторони: Постачальник та Дилер.

Кількість: 10 сторінок.

Додатки: бланк замовлення, терміни виконання замовлень, знижки на придбання товару, прайс-лист та реєстр відвантаження.

Довідково: метою дилерського договору є не разова передача товару, а організація довгострокових відносин з просування товарів до споживачів і збільшення прибутку обох сторін. Дилерський договір має ознаки договору купівлі-продажу та поставки. У дилерському договорі, як правило, присутня умова про будівництво дилерського центру (спеціально обладнаного торгівельного приміщення), та умови, що регулюють організацію збуту. З цієї точки зору дилерський договір містить елемент організаційного договору. І нарешті, з огляду на те, що дилерський договір передбачає передачу прав на товарний знак, в дилерському договорі присутній елемент ліцензійного договору.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком