Дилерський контракт

Завантажень: 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок дилерського контракту в один клік. Контракт гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Дилерський контракт повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб контракт став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування контракту. Завдяки зручній платіжній системі купівля контракту здійснюється у пару кліків.

Формат скачування контракту: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати.

Дилерський контракт визначає права, обов'язки, відповідальність Постачальника та Дилера в процесі здійснення діяльності по реалізації меблевої продукції, а також встановлює порядок здійснення продажів Товару з метою просування Товару, розширення ринків збуту. Дилер має право реалізовувати Товар на будь-якій території. Товар, одиниця виміру, асортимент, кількість, ціна за одиницю Товару та загальна ціна Договору вказується у специфікації, яка є невід’ємною частиною Договору. Постачальник гарантує, що Товар, який є предметом Договору, належить йому на праві власності, що надає йому право розпоряджатися Товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України. Постачальник підтверджує, що укладання та виконання ним цього Договору не суперечить нормам чинного законодавства України та відповідає його вимогам (зокрема, щодо отримання всіх необхідних дозволів та погоджень), а також підтверджує те, що укладання та виконання ним цього Договору не суперечить цілям діяльності Постачальника, положенням його установчих документів чи інших локальних актів.

Сторони: Постачальник та Дилер.  

Кількість: 7 сторінок.

Мова: українська. 

Структура контракту:

- предмет договору;
- права та обов'язки постачальника;
- права та обов'язки дилера;
- ціна договору, винагорода та порядок здійснення оплати;
- поставка товару;
- відповідальність сторін;
- форс-мажор;
- строк дії договору;
- вирішення спорів;
- інші умови;
- додатки до договору;
- місцезнаходження та банківські реквизити сторін.

 

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком