Дилерський контракт (договір)

Завантажень: 34

Оцінок 14

Рейтинг 5

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок дилерського контракту в один клік. Контракт гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб контракт став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування контракту. Завдяки зручній платіжній системі купівля контракту здійснюється у пару кліків.

Формат скачування контракту: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Дилерський контракт визначає права, обов'язки, відповідальність постачальника та дилера в процесі здійснення діяльності по реалізації меблевої продукції, а також встановлює порядок здійснення продажів товару з метою просування товару, розширення ринків збуту.

Контракт передбачає право дилера реалізовувати меблеву продукцію на будь-якій території, тобто з цього приводу не існує жодних обмежень. Постачальник гарантує, що товар, який є предметом договору, належить йому на праві власності, що надає йому право розпоряджатися товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України.

Дилерський контракт містить положення, за яким постачальник підтверджує, що укладання та виконання ним договору не суперечить нормам чинного законодавства України та відповідає його вимогам (зокрема, щодо отримання всіх необхідних дозволів та погоджень), а також підтверджує те, що укладання та виконання ним договору не суперечить цілям діяльності постачальника, положенням його установчих документів чи інших локальних актів.

Структура дилерського контракту складається з 12 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Права та обов'язки постачальника;
 3. Права та обов'язки дилера;
 4. Ціна договору, винагорода та порядок здійснення оплати;
 5. Поставка товару;
 6. Відповідальність сторін;
 7. Форс-мажор;
 8. Строк дії договору;
 9. Вирішення спорів;
 10. Інші умови;
 11. Додатки до договору;
 12. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

Дилерський контракт передбачає деталізований перелік обов’язків дилера, наведемо лише їх частину:

 • забезпечувати просування товару постачальника на ринку товарів і підвищувати об’єми продажу товару з використанням всіх наявних можливостей дилера;
 • замовляти і сплачувати вартість товару відповідно до встановленої договором процедури;
 • не використовувати від свого імені прямо або побічно товарний знак або іншу інтелектуальну власність постачальника для виробництва товару або його переробки (створення на його основі нових меблевих виробів);
 • рекламувати товар за свій рахунок та сприяти постачальнику в проведенні рекламних акцій торгових марок товару в регіонах знаходження дилера, шляхом надання рекомендацій та оформлення необхідної документації.
 • консультувати постачальника з питань стану ринку збуту товару і про очікувані потреби ринку, надавати постачальника маркетингові послуги дослідного і аналітичного характеру щодо товару;
 • надати постачальнику інформацію про появу на ринку нових виробників аналогічних товарів, товару принципово нової якості, про динаміку цін на товару на ринку, про нові ринки збуту для товару.

Винагорода дилера розраховується у вигляді знижки на товар від його ринкової ціни та автоматично враховується постачальником під час передачі товару. Розмір винагороди збільшується у разі продажу товару через шоу-рум дилера. Шаблонний дилерський контракт містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст контракту на сайті theDoc.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком