Договір міни №2

Завантажень: 189

Оцінок 6

Рейтинг 5

Безкоштовно

Завантажити
!

Завантажуйте готовий зразок договору міни в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Міна передбачає обмін товарами чи послугами. Отже, договір міни – це угода між сторонами, за якою перша сторона передає товар чи послугу другій, а друга – першій. За таких обставин сторона виступає продавцем, передаючи свій товар чи послугу у власність другій, і покупцем, оскільки приймає майно або послугу від іншої сторони.

Не слід забувати, що договір міни є різновидом договору купівлі-продажу. Таким чином, за необхідності, умовами договору можна зазначити доплату за товар. Це необхідно, якщо один із товарів, чи послуга, є дешевшими за другу.

Структура договору містить преамбулу та 8 розділів («Предмет договору», «Відомості про товар», «Передача предметів», «Доплата», «Строк дії договору та інші умови», «Місцезнаходження і реквізити сторін» тощо)

У 2 розділі «Відомості про товар», зазначаються вимоги до товарів, що передаються. Таким чином чітко визначається якість товару та кількість, у якій він передається. На основі чого здійснюється оцінка загальної вартості товару. Якщо загальна вартість двох товарів значно відрізняється, грошова компенсація врегульовується розділом «Доплата».

Відгуки / Коментарі

Влодарчик 23.11.2021 09:30
Вже скористався. Дякую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком