Договір публічної оферти

Завантажень: 109

Оцінок 15

Рейтинг 5

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору публичної оферти в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір публічної оферти став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір публічної оферти.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Що ж таке договір публічної оферти і навіщо він потрібен?

Наразі у світі спостерігається діджиталізація всіх сфер, і сфера підприємництва не стала винятком. Багато хто купляє, чи продає певні товари чи послуги онлайн. І звісно,  якщо на певному сайті купують велику кількість товарів, припустимо 100 одиниць на день, то продавець просто не може підписувати окремий договір з кожним клієнтом. Тому, щоб вирішити цю проблему і спростити процедуру купівлі товару в інтернеті, на сайті розміщаються певні правила гри між власником сайту та користувачем. Тобто договір публічної оферти - це угода між продавцем та клієнтом, в якій визначаються в тому числі, але не виключно, права та обов’язки сторін.

Чому договір оферти є публічним? Тому що він дає можливість укладати його з безліччю осіб, оскільки підписання окремого договору з кожним покупцем є неможливим в умовах онлайн бізнесу.

Яким чином відбувається укладання цього договору? Часто буває так, що людина, заходячи на сайт, автоматично приєднується до такого договору. Але насправді є різні варіанти підписання договору публічної оферти:

  • автоматично, як вже зазначалося вище.
  • під час оформлення заказу, тобто купівлі, коли клієнт ставить позначку про приєднання до договору.
  • під час реєстрації акаунту – особистого кабінету.
  • введення коду підтвердження.
  • перехід за посиланням на договір.
  • під час підтвердження замовлення тощо.

Варто зазначити, що клієнти повинні мати змогу ознайомитись з цим договором. Отже, договір публічної оферти обов’язково повинен бути розміщений на сайті.

Як і будь-яка правочин, договір публічної оферти не повинен суперечити чинному законодавству України. Але важливим моментом є те, що такий договір не може порушувати права споживача, більш того положення договору не можуть погіршувати становище клієнта. Наприклад, якщо в законодавстві зазначено, що споживач має право повернути до магазину взуття протягом 14 днів, то договір не може зменшити цей термін, або виключити можливість процедури повернення.

Фахівці компанії theDoc. проаналізували чинне законодавство та приклади судової практики і створили шаблон Договору публічної оферти, який можна завантажити у маркетплейсі договорів в один клік.

Наш договір не порушує жодної норми законодавства та деталізує всі сторони відносин продавця та клієнта.

Структура договору складається з преамбули та 11 розділів.

У преамбулі договору  надається назва договору та певна нормативна довідка, тобто положення законодавства, що регулюють відносини, спричинені цим договором.

Перший розділ під назвою «Визначення понять», що використовуються в Оферті» надає тлумачення потрібної для клієнта термінології, що застосовується у договорі. Ця частина допомагає уникнути можливих непорозумінь між сторонами.

У другому розділі «Загальні положення» надається базова інформація стосовно цієї угоди: найменування інтернет-сервісу, за допомогою якого здійснюється продаж товарів чи послуг та інші положення, що врегульовують основні питання договору.

Також договір розмежовує права та зобов’язання обох сторін, визначає порядок купівлі товару, чи надання послуг, описує певний механізм роботи сайту, містить положення про захист особистих даних та конфіденційність  та визначає відповідальність.

Звісно у договорі публічної оферти прописана процедура повернення товару та умови, за яких він може бути повернений. Ця інформація знаходиться у розділі «Повернення товару».

Щоб максимально захистити сторони, уникнути спорів у майбутньому та надати шляхи вирішення проблем, що можуть виникнути за абсолютно різних обставин договір має розділ «Форс-мажорні обставини».

Останній розділ «Інформація про продавця» містить дані щодо найменування продавця та його місцезнаходження.

Договір публічної оферти можна придбати за допомогою маркетплейсу готових договорів theDoc., за необхідності до зразка договору можна внести потрібні зміни. У випадку, коли клієнт має сумнів щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, він завжди може звернутися до юристів компанії та створити персоналізований документ спільно з фахівцями theDoc., щоб захистити себе від можливих ризиків.

Відгуки / Коментарі

Mitya Huisky 15.06.2022 11:40
cacs
Карина Соловей 31.05.2022 23:42
Самый нормальный договор из всех в интернете !!! три часа искала, думала есть бесплатные такие же, но нет !
Володін О.М. 23.11.2021 09:47
Респект за детальний опис документу. Це важливо.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком