Публічний договір купівлі-продажу товару (оферта)

Завантажень: 175

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок публічного договору купівлі-продажу товару (оферта) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб публічний договір купівлі-продажу (оферта) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати публичний договір купівлі-продажу (оферта).

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За публічним договором купівлі-продажу товару (оферта) продавець, що здійснює продаж товарів за допомогою інтернет-магазину та покупці, при придбанні товару, зображення яких розміщені на відповідних сторінках інтернет-магазину, приймають умови договору. 

Предмет: товар.

Сторони: Покупець та Продавець.

Кількість: 12 сторінок. 

Довідково: публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо). Умови публічного договору є однакові для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим або відмовитися від укладення договору за наявності у нього можливостей для його виконання.

Відгуки / Коментарі

Аптека "Бажаємо Здоров'я" 19.02.2022 19:58
Дякуємо ! Тепер відповідальність на потрібному рівні !
Гуру ВПН 21.11.2021 17:17
Ціна не радує...
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком