Попередній договір купівлі-продажу квартири

Завантажень: 429

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок попереднього договору купівлі-продажу квартири в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Попереднім є договір, за яким сторони зобов'язуються протягом певного строку укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, - у письмовій формі.

Сторони: Покупець та Продавець.

Кількість: 7 сторінок. 

Додатково: сторона, яка необгрунтовано ухиляється від укладення договору, передбаченого попереднім договором, повинна відшкодувати другій стороні збитки, якщо інше не встановлено попереднім договором або актами цивільного законодавства.

Зобов'язання, встановлене попереднім договором, припиняється, якщо основний договір не укладений протягом строку (у термін), встановленого попереднім договором, або якщо жодна із сторін не направить другій стороні пропозицію про його укладення.

Структура договору:

- предмет договору;
- порядок розрахунків;
- права та обов'язки сторін;
- відповідальність сторін;
- строк дії договору;
- додаткові умови;
- реквізити сторін та підписи. 

П

Відгуки / Коментарі

Хайкин И.Д. 23.11.2021 10:09
Позволяет проводить сделки без головной боли. Обращайте внимание на состояние и наличие предметов, оставленных в квартире согласно договоренности.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком