Договір міни

Завантажень: 220

Оцінок 5

Рейтинг 5

Безкоштовно

Завантажити
!

Завантажуйте готовий зразок договору міни в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір міни - це один з різновидностей договору купівлі-продажу, при якому сторони передають у власність один одному товар чи послугу. Таким чином обидві сторони є одночасно продавцями і покупцями.

Договір міни передбачає обмін не тільки рівноцінними товарами, але й послугами. За такої ситуації сторони можуть зафіксувати в договорі зобов’язання однієї із сторін сплатити грошову різницю.

Договір міни складається з преамбули та 8 розділів, серед яких «Предмет договору», «Відомості про товар», «Передача предметів», «Доплата», «Строк дії договору та інші умови», «Місцезнаходження і реквізити сторін» тощо.

Розділ 7 «Строк дії договору та інші умови» містить положення щодо чинності договору та причин за яких можна розірвати угоду. Важливим є те, що договором не передбачається можливість жодної зі сторін розірвати договір в односторонньому порядку. Також у цій частині міститься перелік поважних причин, при умові настання яких, сторона має право відмовитись від виконання зобов’язань, зазначених договором.

Відгуки / Коментарі

Котик З. 23.11.2021 09:52
Благодарю.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком