Договір купівлі-продажу (відступлення) частки у статутногому капіталі товариства з обмеженою відповідальністю між юридичними особами

Завантажень: 198

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору купивлі-продажу (відступлення) частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю між юридичними особами в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором купівлі-продажу (відступлення) частки у статутногому капіталі товариства з обмеженою відповідальністю між юридичними особами, продавець зобов'язується передати покупцеві свою частку у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю, а покупець зобов'язується прийняти та оплатити названу частку.

Предмет: частка у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю.

Сторони: Покупець та Продавець

Кількість: 3 сторінки.

Відгуки / Коментарі

Сидоренко 21.11.2021 12:50
Спасибо. Все ОК.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком