Договір купівлі-продажу частки у статутному капіталі

Завантажень: 271

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі в один клік.  Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором купівлі-продажу частки у статутному капіталі продавець продає (відступає) належну йому частку в статутному капіталі підприємства, що становить _____ % статутного капіталу, вільну від будь-яких обтяжень, а покупець придбаває (приймає у власність) зазначену частку та зобов’язується сплатити за неї купівельну ціну на умовах, у строки та у порядку, визначених у договорі.

Предмет: частка у статутному капіталі. 

Сторони: Продавець та Покупець.

Кількість: 3 сторінки. 

Відгуки / Коментарі

Маківка 21.11.2021 12:34
Дякую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком