Договір комісії

Завантажень: 212

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору комісії в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором комісії одна сторона (комісіонер) зобов'язується за дорученням другої сторони (комітента) за плату вчинити одну або кілька правочинів від свого імені, але за рахунок комітента. Договір комісії завжди є оплатним договором, на відміну від договору доручення, який за згодою сторін може бути безоплатним.

Сторони договору комісії:

  • комісіонер — особа, яка вчиняє відповідні угоди в інтересах комітента.
  • комітент — це особа, в інтересах якої та за рахунок якої укладаються угоди з комісіонером.

Відмінною рисою договору комісії є те, що комісіонер діє від свого імені. Причому в договорі, укладеному між комісіонером і третьою особою, комітента зазвичай не вказують. Якщо комісіонеру доручили продати або купити майно, то в договорі обов’язково потрібно вказати умови про це майно та його ціну. Без цих умов договір буде вважатись неукладеним.

Зміст договору комісії

За шаблонним договором комісії передбачено, що комісіонер зобов'язаний укладати договір купівлі-продажу товару на умовах, які визначені договором (мінімальна ціна реалізації, форма розрахунків, строк сплати). Покупця товару комісіонер зобов'язаний знайти самостійно, виконати всю переддоговірну роботу та укласти угоду. Угода укладається комісіонером відповідно до письмових вказівок комітента на найбільш вигідних для останнього умовах. Комісіонер вправі відступити від цих вказівок, якщо по обставинах справи це необхідно в інтересах комітента, і комісіонер не міг попередньо запитати комітента або не одержав відповіді на свій запит протягом строку, який вказується в шаблонному договорі.

Приймаючи товар на комісію, комісіонер зобов'язаний перевірити якість і комплектність товару, стан тари й упакування й упевнитися в його придатності для продажу, придбання, завантаження, транспортування. Якщо при прийманні комісіонером товару, переданого комітентом, у цьому товарі виявляться ушкодження або недостачі, які можуть бути виявлені при зовнішньому огляді, а також у випадку заподіяння якого-небудь збитку товару комітента, що перебуває в комісіонера, комісіонер зобов'язаний вжити заходів для охорони прав комітента, зібрати необхідні докази і сповістити про це комітента.

Після укладення договору комісіонер зобов'язаний подавати комітенту звіт про виконання доручення з надісланням копії угоди на електронну пошту комітента. Комісіонер зобов'язаний перерахувати на поточний рахунок комінента всі кошти, отримані за угодою з третіми особами за вирахуванням суми комісійної винагороди.

У разі порушення комісіонером строку перерахування коштів, отриманих за угодою з третіми особами, шаблонний договір передбачає відповідальність у вигляді сплати пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення платежу. При цьому сплата пені та штрафних санкцій не звільняє сторону від зобов'язань щодо відшкодування збитків у повному обсязі та виконання зобов'язань за договором.

Договір комісії містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ortmedic 23.05.2022 18:12
Юристы сказали с другой стороны, что это топ договор ! Взяли себе за стандарт !
Олена Кошикова 18.05.2022 09:46
Єдиний нормальний, готовий договір в інтернеті! Вказані всі пункти ! Рекомендую )
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком