Агентський договір щодо тендерних закупівель

Завантажень: 9

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок агентського договору щодо тендерних закупівель в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За агентським договором щодо тендерних закупівель агент зобов’язується здійснювати від свого імені, але за рахунок принципала дії по пошуку покупців і подальшої реалізації товарів принципала, а принципал зобов’язаний сплатити агенту винагороду за надані послуги в розмірі, що вказаний у договорі. 

Сторони: Агент та Принципал.  

Кількість: 8 сторінок.

Структура договору:

- загальні положення;
- права і обов'язки сторін;
- розмір винагороди і порядок платежів; 
- відповідальність сторін за порушення договору, конфіденційність, вирішення спорів, дія договору, прикінцеві положення;
- реквізити сторін.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком