Агентський договір (максимальний захист)

Завантажень: 475

Ціна: 99 UAH

!
Даний договір доопрацьований юристами-практиками TheDoc. Повна версія договору + звіт агента + довіреність. 

Агентський договір (максимальний захист) являється не просто шаблоном, а практичним результатом захисту вашого бізнесу. 

Команда TheDoc. за весь час роботи із договорами зустрічала багато різноманітних ситуацій, де одна зі сторін намагалася знайти той самий пункт, завдяки якому можна було б уникнути юридичної відповідальності !

❗️До даного договору внесено усі можливі нюанси, завдяки чому ви може бути впевненими у своєму захисті і в тому, що ваш бізнес не понесе непередбачені збитки через неправильно складений договір❗️

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

За агентським договором одна сторона (агент) зобов'язується надати послуги другій стороні (принципалу) в укладанні угод чи сприяти їх укладанню (надання фактичних послуг) від імені цього суб'єкта та за його рахунок.

Сторони: Принципал та Агент.

Кількість: 7 сторінок.

Додатки: звіт агента та довіреність. 

Довідково: цей договір належить до посередницьких договорів. Суть агентського договору полягає в тому, що діяльність, яку здійснює агент породжує наслідки для іншої сторони - принципала. На відміну від договорів доручення та комісії, у межах виконання агентського договору можуть вчинятися не лише юридичні дії, а й фактичні (наприклад, реклама товару, готування його до продажу тощо).

Агентом може бути суб'єкт господарювання (фізична особа - підприємець або юридична особа), який, виходячи з повноважень, заснованих на агентському договорі, здійснює комерційне посередництво. Отже, відмінною рисою агентського договору є те, що його сторонами можуть бути тільки підприємці.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком