Агентський договір №3

Завантажень: 154

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок агентського договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За агентським договором одна сторона (агент) зобов'язується надати послуги другій стороні (принципалу) в укладанні угод чи сприяти їх укладанню (надання фактичних послуг) від імені цього суб'єкта та за його рахунок.

Сторони: Принципал та Агент.

Кількість: 4 сторінки.

Довідково: цей договір належить до посередницьких договорів. Суть агентського договору полягає в тому, що діяльність, яку здійснює агент породжує наслідки для іншої сторони - принципала. На відміну від договорів доручення та комісії, у межах виконання агентського договору можуть вчинятися не лише юридичні дії, а й фактичні (наприклад, реклама товару, готування його до продажу тощо).

Агентом може бути суб'єкт господарювання (фізична особа - підприємець або юридична особа), який, виходячи з повноважень, заснованих на агентському договорі, здійснює комерційне посередництво. Отже, відмінною рисою агентського договору є те, що його сторонами можуть бути тільки підприємці.

Вказаний договір складений українською та російською мовами. 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком