Цивільно-правовий договір з нянею

Завантажень: 390

Оцінок 21

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок цивільно-правового договору з нянею в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога з заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Цивільно-правовий договір з нянею - це по суті звичайний договір послуг, однак з певними особливостями. Інакше й бути не могло, оскільки послуги будуть надаватись щодо догляду за дитиною, а тут є свої особливості. Вони полягають в тому, що договір повинен містити максимальну деталізацію обов’язків няні з приводу догляду, харчування та розвитку дитини, прогулянок з нею, лікування, надання першої медичної допомоги тощо. Тобто в даній ситуації договір перетворюється на певну інструкцію, в якій зафіксовані правила поведінки сторін.

 Не слід плутати цивільно-правовий договір з нянею з трудовим договором, оскільки за останнім няня перетворюється на працівника та повинна відповідати правилам внутрішнього трудового розпорядку. А ще трудовий договір з нянею пов’язаний з відпустками, соціальним страхуванням (сплата ЄСВ за працівника), дотриманням вимог про мінімальну заробітну плату, оплатою лікарняних тощо. Саме тому переваг для укладення цивільно-правового договору є значно більше.

 Цивільно-правовий договір з нянею складається з 8 розділів:

 1. предмет договору;
 2. термін дії договору;
 3. ціна договору та порядок розрахунків;
 4. режим робочого часу;
 5. обов'язки та права виконавця;
 6. обов'язки та права замовника; 
 7. порядок вирішення спорів;
 8. адреси та підписи сторін.

 В цьому шаблонному договорі особлива увага приділена 4 розділу «Права та обов’язки виконавця», тобто як свою роботу повинна виконувати няня та які в неї з’являються у зв’язку з цим права. Так, наприклад, няня зобов’язана:

 • приходити на роботу за кілька хвилин до призначеного часу, щоб привести себе в порядок, помити руки, і в призначений час вже займатися з дитиною;
 • по телефону отримувати згоду замовника щодо виходу на роботу у випадках найменшого нездужання/хвороби; дні тимчасової непрацездатності не компенсуються замовником;
 • дотримуватися гігієнічні вимоги: регулярно мити руки, приходити на роботу з коротко обрізаними нігтями, не використовувати при роботі в сім'ї пахнуть парфумерні та гігієнічні засоби;
 • своєчасно проходити медичні огляди не менше ___ раз в рік і надавати результати обстеження (медичну книжку) замовнику;
 • інформувати замовника про всі нещасні випадки, що сталися з дитиною вдома і поза ним (удари, падіння, отруєння і т.д.), а також невідкладно вживати заходів по наданню першої медичної допомоги. При необхідності викликати лікаря, консультуватися з фахівцями дитячої невідкладної допомоги по телефону і т.д.
 • тощо.

 Договір містить додатковий блок обов’язків няні щодо дитини (прогулянки, харчування, догляд), а також зазначає чіткі заборони (неможливість карати дитину, залишати без нагляду тощо).

Цивільно-правовий договір з нянею можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc. За необхідності до шаблону договору можна внести необхідні зміни або доповнення. Якщо ви хочете створити договір конкретно під вашу ситуацію, то маєте можливість звернутися до фахівців компанії та розробити персоналізований документ спільно з юристами theDoc., щоб захистити себе від можливих ризиків та збитків.

Відгуки / Коментарі

Гончар Ірина 18.05.2022 10:10
Договір просто ідеальний ! Враховані всі потрібні пункти ) Скачали і відразу підписали !
Няня Київ 28.04.2022 19:30
Чудовий договір !
Лиза 19.02.2022 16:26
Тільки у вас знайшла потрібний договір ! Дякуємо !!!
Софія Петрівна 27.12.2021 18:30
Завдяки застосуванню Договора відсіюється левова частина нечесних претенденток на послугу няні. Дякую.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком