Договір про надання послуг координатора проекту

Завантажень: 39

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг координатора проекту в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Важливо! Договір про надання послуг координатора проекту повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Координатор проекту - це співробітник, який повинен забезпечити реалізацію проекту через підтримку та контроль, а також залучення необхідних фінансових, матеріальних, людських та інші ресурсів. На координатора проекту покладається багато надій, тому для замовників все таки краще підписати з ним договір та бути спокійними.  

За договором про надання послуг координатора проекту виконавець зобов'язується надати замовникові управлінські послуги «координатор проекту», а замовник зобов'язується прийняти та своєчасно оплатити надані послуги. Перелік послуг та їх вартість визначаються сторонами у додатку №1 «специфікація», що є невід’ємною частиною шаблонного договору.

Структура договору про надання послуг координатора проекту складається з 11 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Ціна договору;
 3. Порядок розрахунків;
 4. Строк дії договору;
 5. Умови та порядок надання послуг;
 6. Якість послуг;
 7. Права та обов'язки сторін;
 8. Відповідальність сторін;
 9. Форс-мажор;
 10. Інші умови;
 11. Місцезнаходження, банківські реквізити та підписи сторін.

Шаблонний договір передбачає наступні права замовника:

 • контролювати хід надання послуг;
 • у випадку невиконання або неналежного виконання виконавцем зобов’язань за договором (наприклад у разі прострочення строку початку надання послуг, недотримання графіку надання послуг, надання послуг які не відповідають вимогам договору, порушення строку усунення недоліків наданих послуг та їх негативних наслідки, у випадку наявності останніх, тощо), якщо таке невиконання або неналежне невиконання призводить до негативних наслідків для замовника, або робить послуги недоцільними, замовник має право відмовитися від договору в односторонньому порядку, попередньо повідомивши про це виконавця;
 • вимагати від виконавця дотримання професійної етики, яка включає неможливість публічно висловлювати свою позицію щодо замовника або його партнерів у разі, якщо така позиція може заподіяти шкоду їхнім інтересам.

В свою чергу координатор проекту має право отримати від замовника оплату після підписання акту приймання-передачі. Звісно, шаблонний договір містить положення, за яким замовник має право відмовитись від підписання акту у разі наявності недоліків у наданих послугах. За таких умов замовник складає дефектний акт із переліком недоліків у наданих послугах та строками їх усунення. Виконавець зобов’язаний усунути недоліки у строки, що вказані замовником у дефектному акті. 

Договір містить також пункти про відповідальність сторін, за якими у випадку виникнення спорів – сторони зобов’язані провести досудове урегулювання спору (розбіжностей) шляхом переговорів, консультацій та пошуку взаємоприйнятних рішень. У разі недосягнення згоди – спори вирішуються у судовому порядку.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Марта НДІ 19.02.2022 19:23
Договір просто супер ) все врахували !
Карина П. 27.12.2021 18:22
Как быть, если работодатель требует выполнения услуг, не обусловленных в договоре? Спасибо.
Карина П. 27.12.2021 18:19
Как быть, если работодатель требует выполнения
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком