Цивільно-правовий договір з водієм

Завантажень: 266

Оцінок 18

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок цивільно-правового договору з водієм  в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Скачуйте інші договори: 

 1. трудовий договір (максимальний захист)
 2. трудовий договір з директором ТОВ
Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Цивільно-правовий договір дуже схожий з трудовим договором. Але юристи знають, що ці договори мають зовсім різні юридичні конструкції. Часто роботодавці не наймають працівників на роботу, а працюють з ними на підставі цивільно-правового договору, за допомогою якого оптимізують оподаткування заробітних плат. Таким чином підприємцям не потрібно сплачувати податок з доходів фізичних осіб (плюс військовий збір) та єдиний соціальний внесок. Однак, податківці знають про таку «схему», а тому дуже прискіпливо звертають увагу на цивільно-правові договори з фізичними особами або ФОП.  Саме тому під час підготовки цивільно-правових договорів потрібно знати всі юридичні тонкощі та правильно застосувати їх.

За цивільно-правовим договором з водієм  виконавець зобов'язується надати замовнику послуги в обсязі і на умовах передбачених договором, а замовник зобов’язується прийняти та оплатити послуги, перелік яких визначений договором. Виконавець не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку замовника, а сам організовує процес надання послуги. Це один з нюансів угоди, який підкреслює, що даний шаблон договору не слід розглядати в рамках трудових відносин.

Структура цивільно-правового договору з водієм складається з 9 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Обов'язки сторін;
 3. Ціна договору;
 4. Відповідальність сторін;
 5. Строк дії договору;
 6. Форс-мажорні обставини;
 7. Умови конфіденційності;
 8. Інші умови договору;
 9. Реквізити та підписи сторін.

Додаток: акт приймання-передачі послуг. 

Шаблоном договору передбачена відповідальність водія за пошкодження автомобіля, яка виражається у відшкодуванню замовнику збитків. Розмір збитку, що підлягає компенсації водієм оцінюється на обраній замовником станції технічного обслуговування. У випадку не згоди з оціненою сумою збитку, водій має право звернутися до незалежного оцінювача для оцінки збитку за свій рахунок. Вся процедура компенсації детально прописана у шаблоні договору.

Цивільно-правовий договір з водієм містить положення, в яких зафіксована заборона водію вчиняти наступні дії:

 • штовхати або тягнути автомобіль, причеп та інші об’єкти;
 • використовувати автомобіль у гонках, ралі, тестах та подібних заходах;
 • управляти автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, або перебуваючи під впливом наркотичних, галюциногенних препаратів, та інших засобів, що впливають на свідомість та швидкість реакції;
 • порушувати правила дорожнього руху, митні правила, та інші вимоги чинного законодавства;
 • вивозити автомобіль за межі території України.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Oleg Minakov 31.05.2022 23:17
Ребята, договор отличный ! Не тратьте время на поиски !!!
Екатерина К. 23.05.2022 16:57
Муж сказал, что договор идеальный !
Котов Валентин 27.12.2021 18:08
Не могу открыть предварительный просмотр !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком