Переваги зразків договорів / шаблонних договорів

02.06.2021 23:13

зразок договору

Шаблон - це зразок або готовий договір, який можна використати для доопрацювання перед його підписанням. Зазвичай, все що потрібно зробити сторонам майбутнього договору – це вказати реквізити та уточнити певні строки. На практиці шаблони договорів використовують як споживачі, так і юристи. Скачування юристами шаблонних договорів пояснюється дуже просто: вони беруть за основу такий договір та адаптують його під конкретну ситуацію, доповнюючи та змінюючи певні положення. Чому вони зараз так популярні? І чи варто взагалі їх використовувати? Про те, які плюси є у шаблонів, ми розповімо нижче.

 

Переваги шаблонних договорів 

 

  1. Низька вартість 

При використанні шаблонного договору ви працюєте вже з готовим документом, який, швидше за все, купили не тільки ви. У нього є фіксована вартість, яка поширюється на всіх споживачів. Якщо хочеться унікальний договір, який буде розроблений з «нуля», то вам доведеться попрацювати з юристом та відповідно оплатити його недешеві послуги.

 

  1. Швидке використання

Припустимо, ви вирішили замовити договір у якої-небудь юридичної компанії. Як це відбувається? Ви спілкуєтесь з юристом, передаєте свої побажання та відповідаєте на його запитання. Далі підписуєте договір і, зазвичай, вносите 50% попередньої оплати. Потім починається сама підготовка договору, яка може розтягнутися на декілька днів або тижнів.

А що відбувається в тих випадках, коли ви купуєте шаблон? Заходите на сайт, обираєте необхідний договір, оплачує покупку та скачуєте готовий договір. Більше жодних додаткових дій! Протягом декількох хвилин у вас є готовий договір, де залишиться тільки вказати реквізити та прописати конкретні строки. Звісно, ви можете піти далі та змінити певні положення договору, як вам потрібно. За таких умов отримуєте індивідуальний та унікальний документ.

Фактично, купивши шаблон, Ви можете підписати договір буквально через 5 хвилин.

 

  1. Великий вибір договорів

Одне з упереджень – всі договори однакові. Насправді, це далеко не так. Існують десятки  різних шаблонів лише одного виду договору (наприклад, маркетплейс містить більше 10 варіантів договору поставки товарів чи договору оренди квартири), серед яких можна знайти підходящий варіант для будь-якої ситуації. Більше того, theDoc. здійснює  оновлення бази договорів. Тому варіантів насправді безліч. І не забувайте, що шаблон - це тільки основа договору, який ви можете частково змінити, щоб зробити його ідеальним для врегулювання ваших відносин з іншою стороною.  

 

  1. Якість договору

Ще одне з упереджень – договори з інтернету неякісні. Звісно, є й такі варіанти. Коли шаблон договору розміщений на сторінці, з аналізу якої не можливо зрозуміти хто його підготував та хто відповідає за якість такого продукту. Щоб не попасти в неприємну ситуацію, потрібно розібратись хто є автором договору або яка компанія відповідає за даний договір. Жодна з компаній не буде ризикувати своєю репутацією, а тому важливо правильно підійти до вибору ресурсу для скачування договору. Більше секретів ніяких не має.

 

Висновки: шаблон - це готовий договір, який кожен може придбати та скачати для захисту своїх прав та інтересів. З іншого боку, це основа, скелет договору, який можна значно переробити під свої потреби. Тому ми радимо вибрати і придбати шаблон договору на сайті theDoc. в розділі маркетплейс. Тут ви можете скористатися розумним пошуком договору та звернутись в людяну службу підтримки, яка допоможе обрати потрібний вид договору та проконсультує з інших питань. 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Знайти договір!