Контракт на поставку відеокамер

Завантажень: 21

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок контракту на поставку відеокамер в один клік. Контракт гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб контракт став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування контракту. Завдяки зручній платіжній системі купівля контракту здійснюється у пару кліків.

Формат скачування контракту: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За контрактом Постачальник зобов’язується поставити Покупцеві ________________ (далі – Товар), зазначений в специфікації/-ях, що додається/ються до Договору і є його невід'ємною/-ими частиною/-ами), а Покупець - прийняти і оплатити такий Товар. Найменування/асортимент Товару, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю Товару та загальна ціна Договору вказується у специфікації/-ях. (далі – Специфікація/-ії), яка є Додатком №1 до Договору та є його невід’ємною частиною. Постачальник гарантує, що Товар, який є предметом Договору належить йому на праві власності або іншому речовому праві, що надає йому право розпоряджатися Товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України.

Сторони: Постачальник та Покупець.  

Кількість: 22 сторінки.

Мова: українська / англійська. 

Структура контракту:

- предмет договору;
- права та обов'язки сторін;
- якість товару;
- ціна договору та порядок здійснення оплати;
- поставка товару;
- відповідальність сторін;
- обставини непереборної сили;
- строк дії договору;
- вирішення спорів;
- інші умови;
- додатки до договору;
- місцезнаходження та банківські реквизити сторін.

Додатки: (1) специфікація, (2) акт приймання-передачі, (3) технічні характеристики товару.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком