Контракт на поставку відеокамер

Завантажень: 21

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок контракту на поставку відеокамер в один клік. Контракт гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Контракт на поставку відеокамер повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб контракт став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування контракту. Завдяки зручній платіжній системі купівля контракту здійснюється у пару кліків.

Формат скачування контракту: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати.

За контрактом Постачальник зобов’язується поставити Покупцеві ________________ (далі – Товар), зазначений в специфікації/-ях, що додається/ються до Договору і є його невід'ємною/-ими частиною/-ами), а Покупець - прийняти і оплатити такий Товар. Найменування/асортимент Товару, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю Товару та загальна ціна Договору вказується у специфікації/-ях. (далі – Специфікація/-ії), яка є Додатком №1 до Договору та є його невід’ємною частиною. Постачальник гарантує, що Товар, який є предметом Договору належить йому на праві власності або іншому речовому праві, що надає йому право розпоряджатися Товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним законодавством України.

Сторони: Постачальник та Покупець.  

Кількість: 22 сторінки.

Мова: українська / англійська. 

Структура контракту:

- предмет договору;
- права та обов'язки сторін;
- якість товару;
- ціна договору та порядок здійснення оплати;
- поставка товару;
- відповідальність сторін;
- обставини непереборної сили;
- строк дії договору;
- вирішення спорів;
- інші умови;
- додатки до договору;
- місцезнаходження та банківські реквизити сторін.

Додатки: (1) специфікація, (2) акт приймання-передачі, (3) технічні характеристики товару.

 

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком