Контракт на поставку тканин

Завантажень: 216

Ціна: 399 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок контракту на поставку тканин в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Опис документу

За контрактом на поставку тканин Постачальник зобов’язується поставити Покупцеві ________________ (далі – «Товар»), зазначений в специфікації/-ях, що додається/ються до Договору і є його невід'ємною/-ими частиною/-ами, а Покупець - прийняти і оплатити такий Товар. Найменування/асортимент Товару, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю Товару та загальна ціна Договору вказується у специфікації/-ях, яка є Додатком №1 (далі – «Специфікація/-ії»). Постачальник гарантує, що Товар, який є предметом Договору належить йому на праві власності або іншому речовому праві, що надає йому право розпоряджатися Товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження.

Предмет: тканини. 

Структура контракту на поставку тканин: 

(1) предмет;
(2) якість товару;
(3) ціна договору;
(4) порядок здійснення оплати;
(5) поставка товару;
(6) права та обов'язки сторін;
(7) відповідальність сторін;
(8) обставини непереборної сили;
(9) вирішення сторів;
(10) строк дії договору;
(11) інші умови;
(12) додатки до договору;
(13) місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

Сторони: Покупець та Постачальник.

Кількість:  11 сторінок.

Додаток: специфікація.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком