Контракт на поставку тканин

Завантажень: 216

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 399 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок контракту на поставку тканин в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За контрактом на поставку тканин постачальник зобов’язується поставити покупцеві товар, зазначений в специфікації/-ях, що додається/ються до договору і є його невід'ємною/-ими частиною/-ами, а покупець - прийняти і оплатити такий товар. Найменування/асортимент товару, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю товару та загальна ціна договору вказується у специфікаціях.

Чому краще підписувати специфікацію, а не зазначати інформацію про товар в контракті?

Уявімо собі ситуацію: сторони уклали контракт з метою системних поставок товару, в кому зафіксували ціну, асортимент та строки поставки. Однак через місяць, покупцю потрібна менша кількість товару та ціна товару на ринку змінилась. Що робити за таких умов? Вносити зміни до контракту, при цьому слід враховувати, що одна із сторін може на це не погодитись, бо їй не дуже це вигідно. Сама за таких умов виникає конфлікт. Щоб його не допустити - краще підписувати специфікацію на кожну окрему поставку товару.

Умови шаблонного контракту на поставку тканин передбачає, що постачальник гарантує, що товар, який є предметом договору належить йому на праві власності або іншому речовому праві, що надає йому право розпоряджатися товаром, є новим і не був у використанні, не перебуває під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов’язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження.

Структура контракту на поставку тканин складається з 13 розділів: 

 1. Предмет;
 2. Якість товару;
 3. Ціна договору;
 4. Порядок здійснення оплати;
 5. Поставка товару;
 6. Права та обов'язки сторін;
 7. Відповідальність сторін;
 8. Обставини непереборної сили;
 9. Вирішення сторів;
 10. Строк дії договору;
 11. Інші умови;
 12. Додатки до договору;
 13. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

Додаток до контракту: специфікація.

Контрактом на поставку тканин передбачений обов’язок постачальника до відвантаження товару повідомити покупцю електронною поштою наступну інформацію: номенклатуру товару; асортимент товару; вартість товару; кількість місць; габарити товару; вага нетто/брутто. Такі дані дозволять покупцю підготуватись до митного оформлення товару. Крім того, контракт містить вимоги до переліку документів, які повинні бути надані постачальником покупцю одночасно із здійсненням поставки товару:

 • сертифікат якості;
 • відвантажувальна специфікація (акт завантаження) або пакувальний лист на кожну транспорну одиницю з обов'язковим зазначенням ваги нетто-брутто, кількості місць і виду упаковки (за вимогою покупця);
 • інвойс із обов'язковим вказанням країни походження;
 • експортну декларацію країни відправлення;
 • інші документи, на вимогу митних органів України та/або на вимогу покупця, зокрема, але не виключно, для підтвердження митної вартості товару та/або країни походження.

Відповідальність за правильність та повноту оформлення товаросупровідних документів і наслідки, пов'язані із затримками при постачанні товару, приймає на себе постачальник. При виникненні додаткових витрат у зв’язку з неправильністю оформлення товаросупровідних документів або неможливістю відправлення товару з вини постачальника, такі витрати  покладаються на нього.

Контракт на поставку тканин також передбачає відповідальність постачальника за поставку товару неналежної якості та невідповідного асортименту, а також за односторонню необґрунтовану відмову від договору або виконання своїх зобов’язань по договору.

Якщо виникла необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком