Контракт на поставку продукції

Завантажень: 19

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок контракту на поставку продукції в один клік. Контракт гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб контракт став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування контракту. Завдяки зручній платіжній системі купівля контракту здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати контракт.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності мають право укладати будь-які контракти, крім тих, укладення яких не заборонено законодавством України. Суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності є фізичні особи - громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, юридичні особи, зареєстровані як такі в Україні і які мають постійне місцезнаходження на території України, в тому числі юридичні особи, майно та/або капітал яких є повністю у власності іноземних суб'єктів господарської діяльності тощо.

Контракт укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій або в електронній формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. У разі експорту послуг (крім транспортних) контракт може укладатися шляхом прийняття публічної пропозиції про угоду (оферти) або шляхом обміну електронними повідомленнями, або в інший спосіб, зокрема шляхом виставлення рахунка (інвойсу), у тому числі в електронному вигляді, за надані послуги.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком