Договір суборенди приватного будинку

Завантажень: 25

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 499 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору суборенди приватного будинку в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.  

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір суборенди приватного будинку – це договір, згідно з яким орендар передає приватний будинок за плату третій особі (суборендарю) у тимчасове користування.

Предмет: приватний будинок.

Сторони: Орендар та Суборендар.

Кількість: 10 сторінок. 

Довідково: за договором суборенди передання приватного будинку у користування іншій особі можливе лише за згодою орендодавця, якщо інше не встановлено договором або законом. Строк договору суборенди не може перевищувати строку договору оренди.

Відгуки / Коментарі

Джунджулай Макс 20.08.2021 09:10
Все відмінно влаштувало ! Використав двічі !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком