Договір оренди котеджу для відпочинку

Завантажень: 78

Оцінок 19

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору оренди котеджу для відпочинку в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Специфіка даного договору полягає в тому, що в оренду передається не просто житлове приміщення, а дерев’яний котедж. У зв’язку з цим шаблон договору містить ряд особливостей щодо пожежної безпеки та правил поведінки проживаючих.

Структура договору оренди котеджу для відпочинку складається з 8 розділів:

  1. Предмет договору;
  2. Зобов’язання орендаря;
  3. Зобов’язання орендодавця;
  4. Умови оплати;
  5. Термін дії договору;
  6. Розірвання договору;
  7. Інше;
  8. Реквізити сторін.

Додатки: пам'ятка про правила протипожної безпеки для проживаючих та правила поведінки (перебування).

За користуванням котеджем орендар зобов’язаний сплатити орендодавцю орендну плату, яка вказується в договорі. Орендна включає в себе плату за користування котеджем, комунальні та інші витрати орендодавця, пов'язані з виконанням умов договору. Всі додаткові послуги, отримані під час знаходження орендаря, оплачуються ним готівкою окремо, до їх надання, але не пізніше дати виїзду.

Оплата орендної плати здійснюється шляхом перерахування вказаної у договорі суми на розрахунковий рахунок або готівкою орендодавцю. При заїзді орендар вносить гарантований платіж, який буде повернений йому після здачі майна орендодавцю при виїзді. У разі втрати або псування майна, з гарантованого платежу може бути утримана сума у розмірі вартості цього майна.

Договір може бути розірваний орендодавцем достроково в односторонньому порядку без виплати компенсації чи повернення авансу, якщо орендар відмовляється дотримуватися умов договору. Якщо орендодавець змушений розірвати договір з причини форс-мажорних обставин (включаючи війну, революцію, серйозні зміни політичної та економічної ситуації, землетрус, пожежу, повінь, екстремально низькі температури або введення офіційної заборони на дії, описані цим договором), то орендодавець сповістить орендаря про таке розірвання.

Шаблонний договір містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Йович 07.09.2021 10:29
Супер очень помог.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком