Договір про надання послуг з пошуку та підбору персоналу (рекрутинг)

Завантажень: 213

Оцінок 6

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з пошуку та підбору персоналу (рекрутинг) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору про надання послуг з пошуку та підбору персоналу (рекрутинг). Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

 

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Якщо подивитися на більшість успішних проектів (компаній), то можна помітити певні тенденції. Одним із важливих факторів є наявність команди, причому така тенденція прослідковується не тільки в бізнесі, а й в інших сферах, наприклад політиці. Не один проект не досягнув масштабного успіху і визнання, якщо над ним працювала лише одна людина, ми просто можемо не бачити всю команду, проте будьте впевнені, що вона є. Правильний підбір команди дозволяє об’єднати спеціалістів з різних сфер з однією метою, і як наслідок забезпечити у майбутньому високий прибуток компанії.

Крім того характерною особливістю фрілансу є НЕбажання фахівців протягом довгого періоду часу працювати над 1 проектом, що спричиняє часту зміну кадрів і спонукає підприємців постійно здійснювати пошук персоналу.

Що може зробити власник бізнесу, щоб забезпечити створення команди?

Помилково багато хто нехтує важливістю рекрутерів (людей, які займаються пошуком нових кадрів), але цього робити не слід, оскільки якісно підібрана команда є запорукою успіху бізнесу. Окрім цього, співпраця з рекрутером вимагає відповідного правового регулювання, щоб уникнути можливість проблем чи спорів у майбутньому. Тому найбільш вдалими діями підприємця буде найняти рекрутера та підписати відповідний договір.

Юристи компанії theDoc. дослідили приклади судової практики та чинне законодавство України, і створили шаблон Договору про надання послуг з пошуку та підбору персоналу (рекрутинг), який в один клік можна завантажити на маркетплейсі договорів theDoc.

Що являє собою цей договір?

Договір про надання послуг з пошуку та підбору персоналу (рекрутинг) – це угода між власником бізнесу (замовником) і рекрутером (виконавцем), за якою замовник доручає, а виконавець приймає на себе зобов’язання по наданню послуг, пов’язані з пошуком і підбором персоналу.

Важливим моментом є те, що за договором виконавець здійснює пошук або підбір персоналу з використанням власних методів пошуку, електронної бази вакансій по всій Україні.

З чого складається договір?

Структура договору містить преамбули та 10 розділів («Предмет договору», «Обов’язки сторін», «Вартість послуг», «Порядок оплати і здачі-приймання послуг», «Гарантії», «Термін дії договору», «Порядок зміни і розірвання договору», «Юридичні адреси, реквізити та підписи сторін» тощо).
 
Хотілось би виокремити розділ «Гарантії» в якому передбачено, що виконавець несе зобов’язання по одноразовій безкоштовній заміні кандидата по кожному замовлені,  якщо кандидат, який прийняв пропозицію про наймання, приступив до виконання трудових обов’язків, і трудові відносини між ним і замовником будуть припинені в силу розірвання трудового договору.

Досить цікавими є положення про права сторін. А саме те, що на виконання цього договору рекрутер має право здійснювати пошук перспективних кандидатів за допомогою корпоративної бази даних, агентів пошуку та ЗМІ. Виконавець має право проводити з кандидатами попередні відбіркові співбесіди. Замовник має право спроектувати систему додаткового тестування і розширену Психодіагностику кандидатів з урахуванням специфіки діяльності компанії.

Також слід враховувати, що потенційний кандидат вважається поданим замовником, якщо його резюме було передано по електронній пошті або кур’єрською службою.

За які послуги рекрутера здійснюється оплата?

Замовник повністю оплачує послуги виконавця з тими кандидатам, які:

  • були підібрані виконавцем і працевлаштовані в компанію замовника;
  • були підібрані виконавцем і працевлаштовані в компанію замовника на іншу посаду, що не передбачена цим договором;
  • були підібрані виконавцем і рекомендовані замовником для працевлаштування іншим юридичним або фізичним особам, що призвело до працевлаштування кандидата.

Варто звернути увагу на те, що послуги виконавця вважаються наданими з дати фактичного виходу на роботу, в компанію замовника, кандидата з числа представлених виконавцем. Після виходу кандидата на роботу, виконавець виставляє замовнику рахунок на оплату по кожному замовленню.

Для захисту інтересів рекрутера, договір передбачає відповідальність замовника у разі порушення термінів оплати послуг виконавця.

На сайті готових договорів theDoc. можна придбати Договір про надання послуг з пошуку та підбору персоналу (рекрутинг) і  внести необхідні зміни у разі потреби. Також клієнт завжди може скористатися допомогою фахівців theDoc. і створити персоналізований договір спільно з юристами компанії, у випадку сумніву стосовно законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком