Договір про надання послуг з підбору персоналу №2

Завантажень: 39

Ціна: 199 UAH

!

Опис документу

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з підбору персоналу в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Остання редакція 2021 року.

Важливо! Договір про надання послуг з підбору персоналу повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

За договором про надання послуг з підбору персоналу виконавець зобов’язується в порядку та на умовах визначених договором надати замовникові послуги, зазначені в договорі, а замовник - прийняти і оплатити такі послуги. Перелік та зміст послуг, технічні та інші вимоги до послуг, що є предметом договору, строки їх надання та вартість визначаються договором, додатками до договору та заявками замовника (усними та/або письмовими). Виконавець повинен надати замовнику послуги, якість яких відповідає умовам договору, додатків до нього, технічному завданню, нормам етики та моралі, естетичним та іншим якостям, загальноприйнятим умовам надання такого роду послуг та законодавству України.

Сторони: Замовник та Виконавець.  

Кількість: 8 сторінок.

Структура договору про надання послуг з підбору персоналу:

- предмет договору;
- ціна договору та порядок розрахунків;
- надання послуг та відповідальність сторін; 
- права та обов'язки сторін;
- обставини непереборної сили;
- вирішення спорів;
- інші умови договору;
- додатки до договору;
- місцезнаходження та  реквізити сторін.

Додаток: специфікація. 

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком