Договір про надання послуг по охороні об'єкта та збереження майна (охорона ЖК)

Завантажень: 26

Оцінок 9

Рейтинг 4.88

Ціна: 399 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг по охороні об'єкта та збереження майна (охорона ЖК) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір про надання послуг по охороні об'єкта та збереження майна (охорона ЖК) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг по охороні та збереження майна (охорона ЖК) замовник доручає, а виконавець приймає на себе зобов’язання по щоденній цілодобовій охороні об’єкту шляхом забезпечення його цілісності і збереження майна та матеріальних цінностей без передачі його у господарську сферу виконавця.

Договір про надання послуг по охороні об’єкта та збереження майна (охорона ЖК) складається з 9 розділів та має наступну структуру:

 1. Предмет договору;
 2. Вимоги до технічного стану об’єкта;
 3. Розмір та порядок оплати;
 4. Права та обов’язки сторін;
 5. Відповідальність сторін;
 6. Вирішення спорів;
 7. Строк дії договорів;
 8. Інші умови;
 9. Реквізити та підписи сторін.

Для того, щоб взяти житловий комплекс під охорону, спочатку його потрібно підготувати. Це означає, що житловий комплекс повинен відповідати певним вимогам, а саме:

 • територія периметру об’єкту, що охороняється, з настанням темряви повинна освітлюватися так, щоб вона була доступна спостереженню працівників охорони;
 • освітлення території об’єкту;
 • обладнання засобами пожежогасіння згідно нормами пожежної безпеки;
 • стіни, покрівля, стеля, люки, двері приміщення, в яких зберігаються товарно-матеріальні цінності, повинні бути у справному стані та виключають можливість несанкціонованого проникнення на об’єкт без їх пошкодження;
 • наявність відеоспостереження для забезпечення пропускного режиму.

Наш шаблонний договір містить положення, за яким виконавець здійснює закупівлю обладнання та засобів відеоспостереження для забезпечення пропускного режиму. Для цього останній здійснює збір коштів з мешканців житлового комплексу. Після придбання вищевказаного обладнання виконавець зобов’язаний передати право власності на нього до компанії, яка у майбутньому буде здійснювати спільне управління житловим комплексом та прибудинковою територію.

Крім цього обов’язку, виконавець зобов’язаний: забезпечити здійснення охорони та пропускного режиму на об’єкті, а також вжити заходів по недопущенню на територію об’єкту сторонніх осіб, несанкціонованого виносу / вивозу майна; постійно здійснювати контроль за діяльністю персоналу охорони шляхом проведення гласних та негласних перевірок; забезпечувати збереження майна замовника, розташованого на території об’єкта, що охороняється, шляхом припинення будь-яких спроб його крадіжок, цілеспрямованого пошкодження або знищення, вчинення будь-яких дій, направлених на погіршення зовнішнього вигляду, функціональних властивостей майна, несанкціонованого виносу/вивозу чи транспортування в будь якій іншій формі з території, що охороняється, тощо.

Договір про надання послуг по охороні та збереження майна (охорона ЖК) передбачає плату виконавцю за надані послуги абонентської плати за один календарний місяць. У вартість послуг включені всі витрати виконавця, які він може понести у зв’язку із виконанням обов’язків за договором. У випадку несвоєчасної оплати, передбачена відповідальність замовника. Останній сплачує на вимогу виконавця пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від простроченої оплати за кожний день.

Якщо виникла необхідність створення договору "під ключ", ви завжди можете звернутись до наших юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком