Договір про надання послуг з охорони об'єктів

Завантажень: 16

Оцінок 5

Рейтинг 5

Ціна: 590 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з охорони об'єктів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг з охорони об'єктів виконавець зобов’язується протягом строку дії договору надати послуги з охорони об’єктів, а замовник - прийняти і оплатити такі послуги.

Предмет: послуги з охорони об'єктів.

Сторони: Замовник та Виконавець. 

Кількість: 11 сторінок. 

Додатки: розрахунок вартості послуг з охорони об’єктів, розрахунок вартості експлуатації автомобіля підвищеної прохідності, розрахунок вартості утримання цивільної охорони та розрахунок вартості утримання поліцейської охорони.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком