Договір про надання послуг оренди робочого місця

Завантажень: 53

Оцінок 18

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг робочого місця в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Важливо! Договір про надання послуг робочого місця повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Ще пару років тому послуга оренди робочого місця не користувалась попитом. Переважна більшість підприємців орендували окреме приміщення для зайняття підприємницькою діяльністю. Але з часом всі зрозуміли, що це не завжди виправдано та раціонально, бо, зрештою, частина приміщення могла зовсім не використовуватись або обладнане робоче місце через брак клієнтів простоювати. За таких умов і з’явилась пропозиція на ринку передавати в оренду частину приміщення уже з готовим робочим місцем.

Найкращий спосіб оформлення таких взаємовідносин є укладання договору про надання послуг оренди робочого місця між орендодавцем та орендарем. Це некласичний договір оренди приміщення, оскільки за нашим шаблоном договору передається готове робоче місце, що вже обладнане для орендаря. Якщо це майстер манікюру, то він отримує в оренду не тільки частину приміщення, але й все необхідне обладнання, меблі тощо. Відповідно все що йому потрібно - це просто підписати договір.

Юристи theDoc. підготували шаблон договору про надання послуг з оренди робочого приміщення, який ви можете скачати на нашому маркетплейсі.

Структура договору:

 1. предмет договору;
 2. права і обов'язки сторін;
 3. оплата послуг оренди;
 4. відповідальність сторін;
 5. вирішення спорів;
 6. строк дії договору;
 7. місцезнаходження та  реквізити сторін.

Договір містить 7 розділів та додаток у вигляді акту приймання-передачі робочого місця, який підписується орендодавцем та орендарем після передачі робочого місяця орендарю. В першому розділі «Предмет договору» зазначається, що орендар приймає в платне тимчасове користування робоче(і) місце(я). Звичайно предмет договору можливо ще більш детальніше конкретизувати, а саме зазначити:

 •   площу робочого місця;
 •   послуги, які будуть надаватись орендарем;
 •   режим роботи орендаря;
 •   перелік меблів, що передається у користування тощо.

Шаблон договору про надання послуг з оренди робочого місця передбачає обов’язок орендодавця  забезпечувати орендарю можливості користування комунальними послугами, наявність та функціонування всіх інженерних систем, включаючи системи водопостачання, опалення, освітлення й енергопостачання, а також надання інших комунальних послуг. При цьому шаблонним договором ми передбачили право орендаря розірвати угоду, якщо орендар не вносить оплату за користуванням робочим місцем. Однак не забули і про право орендаря також достроково розірвати договір, але за умови попереднього попередження орендодавця. Ці права та обов’язки зафіксовані у розділі «Права та обов’язки сторін».

Для того, щоб обов’язки належним чином виконувались, потрібно передбачити міру відповідальності. Саме відповідальність в майбутньому буде виступати стимулом для належного виконання сторонами договору. Тому ми в 4 розділі договору «Відповідальність сторін» передбачили пункт, за яким орендар сплачує орендарю пеню у разі порушення строків оплати.

Розділ 5 «Вирішення спорів» урегульовує відносини між орендодавцем та орендарем у разі виникнення суперечностей та непорозумінь. В проекті договору про надання послуг з оренди робочого місця передбачена умова, за якою сторони перед тим, як звернутись до суду, спочатку повинні провести переговори. І лише в разі неможливості досягнення консенсусу - звертатись до суду за допомогою. Саме на цьому етапі сторони та їх юристи починають уважно вчитуватись в текст договору, і тому важливо перед його підписанням зрозуміти, що чим краще деталізований договір та якісно прописаний механізм його реалізації, тим менше проблем у сторін буде у майбутньому.

Договір про надання послуг з оренди робочого місця можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc. За необхідності до шаблону договору можна внести необхідні зміни або доповнення. Якщо ви хочете створити договір конкретно під вашу ситуацію, то маєте можливість звернутися до фахівців компанії та розробити персоналізований документ спільно з юристами theDoc., щоб захистити себе від можливих ризиків та збитків.

Переваги договорів theDoc.: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

Відгуки / Коментарі

Яковина Сергей 31.05.2022 23:28
Не тратьте время на поиски ! Это лучший договор, который есть в интернете !!!
Даня М. 23.05.2022 16:38
Шукав вас, щоб подякувати !!!!!!!! Щойно орендатор повернув кошти, бо не дотримася забовязань. Чув, як сказали, що по договору треба віддати гроші, бо будуть проблеми ))
ТОВ "КООПЕРАТИВ КИЇВ" 18.05.2022 10:15
Якісний договір ! Всі пункти гарантують захист !
Жук 05.10.2021 16:12
СП. Использовал. Сэкономил время, нервы. Денег не жалко.:)
Оксана 03.10.2021 11:30
Швидко, зручно та завжди професійно! В сучасному діджитал світі саме те, що потрібно!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком