Договір про надання послуг робочого місця в салоні краси

Завантажень: 61

Оцінок 14

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг робочого місця в салоні краси в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг робочого місця в салоні краси виконавець зобов'язується протягом визначено в договорі строку надавати замовнику за плату наступні послуги:

 • передати замовнику у платне використання робоче місце, обладнане та пристосоване для надання замовником населенню індивідуальних професійних художніх послуг;
 • забезпечити нормальні умови для здійснення діяльності замовником на переданому в оренду робочому місці, в т.ч. обслуговування робочого місця (забезпечення електроенергією, водопостачанням, теплопостачання, організація прибирання  тощо);
 • інформаційні та рекламні послуги.

З даного визначення предмету договору можна помітити, що салон краси фактично надає цілий спектр послуг, який не обмежується тільки робочим місцем. До переліку послуг включаються інформаційні та рекламні послуги. І це цілком логічна історія, оскільки клієнту зручно в одному місці закрити всі свої питання. А тому рекламуючи салон краси, замовник фактично забезпечує виконавця клієнтами.

Структура договору про надання послуг оренди робочого місця в салоні краси складається з 9 розділів:

 • Загальні положення;
 • Права і обов'язки сторін;
 • Оплата послуг оренди;
 • Відповідальність сторін;
 • Конфіденційність;
 • Вирішення спорів;
 • Строк дії договору;
 • Прикінцеві положення;
 • Місцезнаходження та  реквізити сторін.

Шаблонний договір про надання послуг робочого місця в салоні краси визначає сферу діяльності, якою може займатись замовник. Даний пункт усуває елемент конкуренції між замовником та виконавцем і підкреслює, що останній може здійснювати лише визначену договором діяльність. Серед інших обов’язків замовника договір передбачає наступні:

 • своєчасно та в повному обсязі сплачувати послуги;
 • дотримуватись режиму роботи салону краси, де знаходиться робоче місце;
 • дотримуватись вимог чинного законодавства щодо питань охорони праці, охорони здоров`я, пожежної безпеки на робочих місцях.

За договором передбачено, що орендна плата сплачується щомісячно у безготівковому порядку. У разі порушення строків оплати, виконавець має право в односторонньому порядку розірвати договір, попередивши про це замовника. Повідомлення про розірвання договору надсилається замовнику на месенджер або e-mail, що вказані в договорі. Крім того, замовник зобов’язаний сплатити виконавцю пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожний день прострочення від суми заборгованості.

Також договір передбачає відповідальність замовника за вчинення ним перешкод представникам виконавця у доступі до робочого місця для перевірки його технічного стану, правил пожежної безпеки та цільового використання.

Шаблонний договір про надання послуг оренди робочого місця в салоні краси містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Каріна косметолог 19.02.2022 16:22
супер ! юрист попросил 2000 грн за подобный договор !
Олена Ясиня 15.09.2021 13:12
Респект. Те, що шукала.
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком