Договір про надання послуг із ведення бухгалтерського обліку

Завантажень: 19

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг із ведення бухгалтерського обліку в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Бухгалтерський облік — складна історія для більшості підприємців. Справитись з ним самотужки часом складно, а тримати в штаті бухгалтера — дорого. Саме тому часто бізнес використовує послуги бухгалтера на аутсорсі шляхом підписання договору про надання послуг із ведення бухгалтерського обліку.

За договором про надання послуг із ведення бухгалтерського обліку замовник доручає виконавцеві, а виконавець бере на себе зобов'язання надати послуги з бухгалтерського обліку в порядку, обсязі та на умовах, визначених договором.

Шаблонний договір передбачає наступні обов’язки бухгалтера:

  1. Забезпечення дотримання на підприємстві (в установі, організації) замовника встановлених єдиних методологічних засад бухгалтерського обліку, складання і подання у встановлені строки фінансової звітності;
  2. Організація контролю за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій замовника;
  3. Участь в оформленні матеріалів, пов’язаних із нестачею та відшкодуванням витрат від нестачі, крадіжки та псування активів підприємства замовника;
  4. Забезпечення перевірки стану бухгалтерського обліку у філіях, представництвах, відділеннях та інших відокремлених підрозділах замовника;
  5. Організація бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності замовника й контролю за економічним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів підприємства;
  6. Організація обліку коштів, товарно-матеріальних цінностей і основних засобів, що надходять до підприємства замовника, своєчасне відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з їх рухом, облік витрат виробництва й обігу, виконання кошторисів витрат, реалізації продукції, виконання робіт (послуг), результатів господарсько-економічної діяльності підприємства, а також фінансових, розрахункових та кредитних операцій;
  7. Забезпечення контролю за законністю, своєчасністю й правильністю оформлення фінансових документів;
  8. Складання економічно обґрунтованих звітних калькуляцій собівартості продукції (робіт, послуг);
  9. Забезпечення правильного нарахування й перерахування податків і зборів (податкових платежів), внесків на соціальне страхування, коштів на фінансування капітальних вкладів, заробітної плати та інших виплат і платежів, погашення в установлені строки заборгованості за позиками;
  10. Здійснення контролю за дотриманням порядку оформлення первинних бухгалтерських документів, розрахунків та платіжних зобов’язань; витрачання фонду заробітної плати; проведення інвентаризації товарно-матеріальних цінностей і основних засобів.

Даний перелік обов’язків не є вичерпним, тому що зразок договору містить більш розширений перелік. За порушення своїх обов’язків виконавець (бухгалтер) несе відповідальність передбачену договором, а за наявності суттєвих недоліків у наданих послугах, замовник має право розірвати договір без оплати наданих послуг із пред’явленням вимог про відшкодування збитків.

Також у разі застосування контролюючими органами фінансових санкцій до замовника або адміністративних штрафів до його посадових осіб внаслідок неналежного виконання виконавцем своїх обов’язків за договором, останній зобов’язаний відшкодувати розмір сплачених замовником чи посадовими особами санкцій у повному обсязі. Підставою такої відповідальності може бути виключно умисел або груба недбалість/необережність виконавця. Виконавець не несе відповідальності, якщо він діяв за прямою вказівкою замовника або в межах прийнятного ризику, що, звичайно, має місце при наданні аналогічних послуг.

Шаблонний договір про надання послуг із ведення бухгалтерського обліку містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком