Договір про надання послуг з проведення аудиту з охорони праці

Завантажень: 52

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання послуг з проведення аудиту з охорони праці в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Важливо! Договір про надання послуг з проведення аудиту з охорони праці повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування договору: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання послуг з проведення аудиту з охорони праці виконавець бере на себе зобов’язання надати послуги з проведення аудиту з охорони праці, а замовник зобов’язується надані належним чином послуги прийняти та оплатити. Перелік та вартість послуг, що є предметом шаблонного договору, визначено у додатку № 1, що додається до договору і є його невід’ємною частиною.

Структура договору про надання послуг з проведення аудиту з охорони праці складається з 11 розділів:

 1. Предмет договору;
 2. Права та обов'язки сторін;
 3. Сума договору та порядок розрахунків;
 4. Порядок надання та приймання послуг;
 5. Відповідальність сторін;
 6. Форс-мажор;
 7. Строк дії договору;
 8. Порядок вирішення спорів;
 9. Термін дії договору та особливі умови;
 10. Додатки до договору;
 11. Підписи та реквизити сторін.

Додаток до договору: перелік послуг. 

Шаблонний договір містить умову, за якою виконавець підтверджує та гарантує, що має необхідну матеріально-технічну базу та обладнання (у власності та/або користуванні), ліцензії, дозволи, сертифікати, інші обов’язкові документи, персонал відповідної кваліфікації, достатній для належного, повного та якісного виконання зобов’язань за договором.

По завершенню надання послуг виконавець надає замовнику протокол перевірки технічного стану транспортного засобу або акт невідповідності технічного стану транспортного засобу, встановленої нормативними актами України форми, на кожний транспортний засіб, наданий замовником для здійснення обов’язкового технічного контролю. Крім того, у виконавця є обов’язок належним чином оформити податкові та первинні документи. За належне виконання умов договору у виконавця виникає право отримати у повному обсязі оплату за надані послуги.

Договір містить деталізований розділ «Відповідальність сторін». В ньому зафіксовані штрафні санкції у разі відмови виконавця надавати послуги за договором, у разі порушення строків надання послуг, у разі порушення умов та зобов’язань щодо якості послуг, у разі порушення строків оплати за надані послуги. При цьому зроблений акцент, що сплата штрафних санкцій не звільняє сторону від виконання взятих на себе зобов’язань за договором.

Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком