Договір про проведення аудиторської перевірки №2

Завантажень: 188

Оцінок 4

Рейтинг 5

Безкоштовно

Завантажити
!

Завантажуйте готовий зразок договору про проведення аудиторської перевірки в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Аудиторська перевірка – перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.

Предмет: проведення аудиторської перевірки. 

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 3 сторінки.

Довідково: договір про проведення аудиторської перевірки є різновидом договору послуг. Для  того,  щоб уникнути неправильного розуміння сторонами узятих на себе обов'язків, умов їх   виконання та прийнятого ступеня відповідальності, необхідно максимально ясно обумовити у договорі усі суттєві аспекти взаємовідносин, які виникають у зв'язку з укладанням договору. 

До таких аспектів відносять:

 • мета аудиту та необхідний обсяг перевірки;
 • склад, кількість і обсяг аудиторських процедур;
 • можливість доступу до будь-яких записів, документації та іншої інформації, замовленої у зв'язку з аудитом;
 • відповідальність керівництва підприємства, яке перевіряється, за надану аудиторам інформацію;
 • умови відповідальності за початкові  залишки  при  першому проведенні аудиту або якщо попередні перевірки виконувались  іншим аудитором;
 • вказівка на те, що у зв'язку з сутністю перевірки та інших властивих аудиту обмежень, існує можливість і навіть  імовірність того, що будь-які  навіть  суттєві  помилки можуть залишитись невіднайденими;
 • форма, у якій замовнику буде видана інформація про результати проведеної аудитором роботи (обсяг  і  склад  переданої замовнику документації);
 • порядок розрахунків за виконання  робіт  по  проведенню аудиту;
 • будь-які можливі обмеження аудиторського зобов'язання;
 • посилання на будь-які додаткові угоди між  аудитором та клієнтом;
 • відповідальність сторін.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком