Договір про надання бухгалтерських та аудиторських послуг

Завантажень: 192

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання бухгалтерських та аудиторських послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання бухгалтерських та аудиторських послуг виконавець зобов'язується надати, а замовник зобов'язується прийняти й оплатити послуги щодо аудиту фінансової звітності, складеної у відповідності до МСФЗ, за визначений рік.

Предмет: бухгалтерські та аудиторські послуги.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 4 сторінки.

Довідково: аудиторська перевірка – перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком