Договір про надання аудиторських послуг №2

Завантажень: 124

Оцінок 4

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору про надання аудиторських послуг в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором про надання аудиторських послуг замовник замовляє, а виконавець приймає на себе зобов’язання за завданням замовника надати послуги, а замовник зобов’язується приймати та оплачувати надані послуги в строки та на умовах, передбачених договором: послуги з аудиту фінансової звітності у відповідності до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності (IAS, IFRS, IFRIC, SIC).

Предмет: аудит фінансової звітності. 

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 11 сторінок.

Довідково: аудиторська перевірка – перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил (внутрішніх положень суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.

Договір про надання аудиторських послуг є різновидом договору послуг. Для  того,  щоб уникнути неправильного розуміння сторонами узятих на себе обов'язків, умов їх виконання та прийнятого ступеня відповідальності, необхідно максимально ясно обумовити у договорі усі суттєві аспекти взаємовідносин, які виникають у зв'язку з укладанням договору. 

До таких аспектів відносять:

 • мета аудиту та необхідний обсяг перевірки;
 • склад, кількість і обсяг аудиторських процедур;
 • можливість доступу до будь-яких записів, документації та іншої інформації, замовленої у зв'язку з аудитом;
 • відповідальність керівництва підприємства, яке перевіряється, за надану аудиторам інформацію;
 • умови відповідальності за початкові  залишки  при  першому проведенні аудиту або якщо попередні перевірки виконувались  іншим аудитором;
 • вказівка на те, що у зв'язку з сутністю перевірки та інших властивих аудиту обмежень, існує можливість і навіть  імовірність того, що будь-які  навіть  суттєві  помилки можуть залишитись невіднайденими;
 • форма, у якій замовнику буде видана інформація про результати проведеної аудитором роботи (обсяг  і  склад  переданої замовнику документації);
 • порядок розрахунків за виконання  робіт  по  проведенню аудиту;
 • будь-які можливі обмеження аудиторського зобов'язання;
 • посилання на будь-які додаткові угоди між  аудитором та клієнтом;
 • відповідальність сторін.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком