Договір позики

Завантажень: 353

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору позики в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальнику) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов’язується повернути позикодавцю таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей такого ж роду та такої ж якості.

Крім грошей, предметом позики можуть бути речі визначені родовими ознаками. Річ є визначеною родовими ознаками, якщо вона має ознаки, властиві усім речам того ж роду, та вимірюється числом, вагою, мірою (наприклад, зерно, стіл).

Договір позики укладається у письмовій формі, якщо:

  • сума не менш як у 10 разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян;
  • позикодавцем є юридична особа, - незалежно від суми.

Договір позики вважається укладеним з моменту передачі грошей або інших речей, визначених родовими ознаками, позичальнику, а не з моменту його підписання. Тому не достатньо, щоб сторони просто підписали договір, а важливо, щоб при цьому відбулася фактична передача грошей або речей. Тільки після цього договір вважається укладеним і у сторін виникають взаємні права та обов’язки.

Відгуки / Коментарі

Клименко Данило 18.05.2022 09:56
Дякую за договір ! Все враховано і готове до підписання !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком