Договір підряду (розстрочка платежу та гарантійний термін на виконані роботи)

Завантажень: 52

Оцінок 7

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору підряду (розстрочка платежу та гарантійний термін на виконані роботи) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір підряду (розстрочка платежу та гарантійний термін на виконані роботи) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Договір підряду є одним із  найпоширеніших договорів, тому що будь-яка людина або бізнес час від часу стикається з необхідністю виконати певні роботи. Таким чином без підписання договору не обійтись.

Що таке договір підряду?

Договір підряду – це угода між фізичною особою або підприємцем (замовником) та підрядником, за якою підрядник бере на себе зобов’язання виконати певну роботу, а замовник сплатити за це кошти.

Юристи нашої компанії проаналізували чинне законодавство та дослідили приклади судової практики, і створили зразок договору підряду (розстрочка платежу та гарантійний термін на виконані роботи), який легко можна завантажити на сайті готових договорів theDoc. 

Такий договір передбачає можливість виконати роботу власними силами або із залученням інших організацій у субпідряд. Субпідряд означає передачу певної частини завдань та обов’язків іншому підряднику за договором.

Замовник здійснює розрахунок за виконану роботу після підписання сторонами акту здавання-приймання виконаних робіт (послуг) із відстрочення платежу. Це означає, що у замовника є можливість певної розстрочки оплати.

Договором врегульовано питання з приводу охорони праці. Тобто під час виконання робіт питання з охорони праці та техніки безпеки покладаються на підрядника. Це означає, що працівники підрядника повинні пройти вступний інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки. Таким чином відповідальність за порушення даних норм покладається на підрядника.

Одним із обов’язків підрядника є те, що він гарантує якість виконаних робіт, тобто якщо під час приймання виконаної роботи замовник виявляє дефекти, то підрядник повинен виправити їх за власний рахунок і без додаткової оплати.

Що робити, якщо дефекти були виявлені після  приймання роботи та розрахунку?

Для такого випадку договором визначений гарантійний термін на виконані роботи. Це як гарантія на техніку. Уявімо ситуацію: нам пофарбували стіни і надали гарантію на виконанні роботи протягом 2 місяців. Однак, через місяць фарба полущилась, відповідно підрядник зобов’язаний за власний кошт перефарбувати стіни.

Договір складається з преамбули, 12 розділів та додатків. Преамбула договору містить наступну інформацію:

 • найменування ФОП (замовника);
 • РНОКПП замовника;
 • найменування підрядник;
 • дата народження підрядника;
 • РНОКПП підрядника;
 • місце проживання підрядника.

Основна частина договору складається з розділів, що містять положення стосовно питань:

 1. Предмету договору;
 2. Вартості робіт та порядку взаєморозрахунків;
 3. Порядку виконання робіт;
 4. Порядку здавання та приймання робіт;
 5. Охорони праці;
 6. Відповідальності сторін;
 7. Форс-мажорних обставин;
 8. Строку дії договору;
 9. Інших умов, реквізитів сторін тощо.

Додатками до договору є основні умови договору та акт здавання-приймання виконаних робіт.

В першому додатку деталізуються конкретні вимоги договору, а саме найменування та опис робіт, строк виконання, зазначається, що має бути результатом виконаної роботи, описується порядок використання матеріалів при здійсненні роботи, вказується місце виконання тощо.

У другому додатку «Акт здавання-приймання виконаних робіт» сторони підтверджують виконання домовленостей: підрядник виконав роботу відповідно до вимог договору, а замовник розрахувався з ним. У такий спосіб сторони завчасно убезпечують себе від необґрунтованих претензій.

Також особливістю, що робить співпрацю сторін зручнішою, є те, що такий договір передбачає можливість обміну сторонами Е-документами, які відправлені та завірені електронно-цифровим підписом. Це означає, що такі документи прирівнюються до паперових. Отже, вони мають повну юридичну силу та можуть бути представлені до суду в якості доказів.

На сайті готових договорів theDoc. можна придбати договір підряду (розстрочка платежу та гарантійний термін на виконані роботи) та відкоригувати зразок у разі потреби. Також клієнт завжди може звернутися до юристів компанії, у разі виникнення невпевненості щодо законодавчого врегулювання певних індивідуальних моментів, і створити персоналізований договір разом з фахівцями theDoc., щоб захистити себе від певних ризиків.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком