Договір підряду на виготовлення меблів

Завантажень: 22

Оцінок 17

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору підряду на виготовлення меблів в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Важливо! Договір повністю готовий до використання. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором підряду на виготовлення меблів, виконавець зобов'язується виконати роботи за завданням та кресленнями замовника щодо виготовлення меблів і передати результат роботи замовнику, а замовник відповідно до умов цього договору зобов'язується прийняти та оплатити виготовлений виріб.

Предмет: результат роботи у вигляді виготовлених меблів. 

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 7 сторінок.

Відгуки / Коментарі

ТОВ "Вербена" 23.05.2022 16:21
Договір дуже якісно прописаний ! Рекомендуємо !
Борис П. 18.05.2022 09:34
Це єдиний нормальний договір, який є в інтернеті !!! Тільки час змарнував на пошук, але пощастило, що вас знайшов ) Друзі, договір готовий до підписання ! Нічого змінювати або додавати не потрібно !!!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком