Договір підряду (максимальний захист)

Завантажень: 540

Оцінок 16

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Договір підряду (максимальний захист) являється не просто шаблоном, а практичним результатом захисту вашого бізнесу. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За шаблонним договору підряду замовник доручає, а підрядник зобов'язується виконати договір власними силами або із залучененням інших організацій у субпідряд.  Чому в назві договору є приставка «максимальний захист»? Все тому, що наш зразок договору передбачає різноманітні варіанти ситуацій, які можуть виникнути в процесі реалізації договору, а відповідно сторони мають більше захисту. 

Договір підряду може укладатися на виготовлення, обробку, переробку, ремонт речі або на виконання іншої роботи з переданням її результату замовникові. Оплата за фактично виконані роботи здійснюється замовником після підписання обома сторонами акта здавання-приймання виконаних робіт (послуг). Тобто зразок договору передбачає відстрочення платежу. Додатково платіж по договору прив’язаний до надання підрядником не тільки акту приймання-передачі, але й рахунку-фактури та податкової накладної. При простроченні терміну надання цих документів термін оплати збільшується на термін прострочення надання підрядником документів. У цьому разі замовник не несе будь-якої відповідальності за прострочення оплати. 

Виконані роботи оформляються актом здавання-приймання виконаних робіт, що підписується сторонами. У разі виявлення недоліків у виконаних роботах замовник має право не підписувати акт здавання-приймання виконаних робіт до усунення недоліків підрядником. Зразок договору передбачає можливість сторонам прийняти спільне рішення про припинення робіт. За таких умов вони підписують акт і замовник повинен провести оплату за фактично виконані роботи. 

Питання з охорони праці та техніки безпеки під час виконання робіт за шаблонним договором підряду покладаються на підрядника. Перед початком робіт весь персонал підрядної організації, повинен пройти вступний інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки. При порушенні працівниками підрядника трудової дисципліни і положень про охорону праці, що діють на території замовника (поява на території замовника в нетверезому стані, стані наркотичного або токсичного сп'яніння, вчинення розкрадань тощо), замовник має право на розірвання договору в односторонньому порядку, а також на відшкодування підрядником завданих збитків та втраченої вигоди. За таких умов оплата буде проведена за фактично виконані підрядником роботи на підставі акта приймання-здавання виконаних робіт, підписаного уповноваженими представниками обох сторін. 

Шаблонний договір підряду (максимальний захист) містить ряд інших важливих моментів, з якими ви можете познайомитись переглянувши текст угоди на сайті theDoc. Якщо виникла необхідність створення договору “під ключ”, ви завжди можете звернутись до юристів theDoc. за допомогою на сторінці створення договорів або зателефонувавши за номером  097 355 10 55.

Відгуки / Коментарі

Кернес Україна 23.05.2022 17:08
Договір просто супер, щей за такі кошти !
Аліанс агро 19.02.2022 18:29
Готовий договір з усіма моментами і ризиками !!! Дякую
Оксана Вихор 24.10.2021 20:06
Шаблон дуже допоміг в роботі, дякую. Але у мене таке запитання : чим відрізняється Договір підряду і Цивільно-правовий договір?Реквізит Сторони (підрядника) з id-паспортом? Дуже дякую за відповідь.
Сергей Иоффе 04.10.2021 17:20
Очень подходящий договор .Спасибо !
Віктор Кірка 08.09.2021 08:02
Чи може ПП взяти автомобілі на фірму за договором підряду?
Андрій Вікторович 01.09.2021 20:10
Дякую автору! Договір повністю готовий.
Daryna 27.08.2021 13:08
Корисний шаблон, ще й державною мовою!
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком