Договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту, включаючи розробку графічних елементів, наповнення фото-, відеоматеріалами зйомку, монтаж та розробку віртуального туру, та здійснення інтеграції матеріалів в сайт, та сервіси Google) №5

Завантажень: 21

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору на розробку інформаційної системи (веб-сайту, включаючи розробку графічних елементів, наповнення фото-, відеоматеріалами зйомку, монтаж та розробку віртуального туру, та здійснення інтеграції матеріалів в сайт, та сервіси Google) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором на розробку інформаційної системи (веб-сайту, включаючи розробку графічних елементів, наповнення фото-, відеоматеріалами зйомку, монтаж та розробку віртуального туру, та здійснення інтеграції матеріалів в сайт, та сервіси Google) виконавець бере на себе зобов’язання по наданню послуги з розробки сайту, включаючи розробку графічних елементів, наповнення фото-, відеоматеріалами, зйомку, монтаж та розробку віртуального туру, та здійснення інтеграції матеріалів на сайт, та сервіси Google, а замовник зобов’язаний прийняти послуги та здійснити їх оплату на умовах договору. 

Предмет: розробка інформаційної системи (веб-сайту).

Сторони: Замовник та Виконавець.  

Кількість: 5 сторінок.

Структура договору:

- предмет договору;
- вартість послуг і порядок розрахунків;
- якість надання послуга та гарантії;
- права та обов'язки, відповідальність сторін;
- обставини непереборної сили та термін дії договору; 
- вирішення спорів, порядок зміни та інші умови;
- реквізити та підписи сторін.Відгуки / Коментарі

Марина Picasso 25.04.2022 13:37
Знайомий юрист за такий договыр просив 100$ і тиждень часу )) У вас швидко и якисно, дякую !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком