Договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту) №4 (деталізація умов договору + оплата у 2 етапи)

Завантажень: 10

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору на розробку інформаційної системи (веб-сайту) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту).

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором на розробку інформаційної системи замовник доручає, а виконавець приймає на себе зобов'язання виконати роботи по створенню веб-ресурсу, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити вказані роботи на умовах затверджених договором. 

Предмет: послуги з розробки інформаційної системи.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 5 сторінок. 

Довідково: одним із ключових моментів при підписанні договору залишається передача прав інтелектуальної власності. Рекомендовано, прописати передачу авторських прав саме з моменту створення інформаційної системи (веб-сайту). І не забувайте про технічне завдання, в якому вказується чіткий перелік, обсяг робіт та вимоги до результатів.

Структура договору:

- предмет договору;
- умови виконання договору;
- обов'язки сторін;
- умови оплати та порядок розрахунків;
- відповідальність сторін;
- інші умови договору;
- форс-мажорні обставини;
- вирішення спорів;
- дія договору;
- прикінцеві положення;
- місцезнаходження і реквізити сторін. 

предмет договору на розробку інформаційної системи

1.1. На підставі даного Договору Замовник доручає, а Виконавець приймає на себе зобов'язання виконати роботи по створенню веб-ресурсу, а Замовник зобов'язується прийняти й оплатити виконані роботи на умовах затвердженних даним Договором.

1.2. Мета Договору - здійснення присутності Замовника в Інтернеті (надалі – "мета").

1.3. Перелік виконуваних робіт, вимоги до них, а також строки виконання визначаться на основі Технічного завдання, що є Додатком № 1 до даного Договору. Умови Технічного завдання узгоджуються Сторонами до початку виконання робіт за даним Договором. Технічне завдання підписується вповноваженими представниками Сторін у тому ж порядку що й даний договір, і є його невід'ємною частиною.

1.4. Результатом виконуваних за даним Договором робіт є створення веб-ресурсу, що відповідає Меті й вимогам Технічного Завдання.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком