Договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту) №4 (деталізація умов договору + оплата у 2 етапи)

Завантажень: 10

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору на розробку інформаційної системи (веб-сайту) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту) став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту).

Опис документу

За договором на розробку інформаційної системи замовник доручає, а виконавець приймає на себе зобов'язання виконати роботи по створенню веб-ресурсу, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити вказані роботи на умовах затверджених договором. 

Предмет: послуги з розробки інформаційної системи.

Сторони: Замовник та Виконавець.

Кількість: 5 сторінок. 

Довідково: одним із ключових моментів при підписанні договору залишається передача прав інтелектуальної власності. Рекомендовано, прописати передачу авторських прав саме з моменту створення інформаційної системи (веб-сайту). І не забувайте про технічне завдання, в якому вказується чіткий перелік, обсяг робіт та вимоги до результатів.

Структура договору:

- предмет договору;
- умови виконання договору;
- обов'язки сторін;
- умови оплати та порядок розрахунків;
- відповідальність сторін;
- інші умови договору;
- форс-мажорні обставини;
- вирішення спорів;
- дія договору;
- прикінцеві положення;
- місцезнаходження і реквізити сторін. 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком