Договір на розробку інформаційної системи (веб-сайту)

Завантажень: 22

Оцінок 10

Рейтинг 5

Ціна: 199 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору на розробку інформаційної системи (веб-сайту) в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Жодна компанія, установа чи навіть невелика фірма в умовах сьогодення не може обійтися без власного веб-ресурсу. Проте не завжди організації мають можливість ввести у штат посаду ІТ-спеціаліста, який займатиметься розробкою та технічним супроводом сайту. Для цих цілей компанії укладають разові угоди з фахівцями у сфері для виконання певних функцій.

Договір на розробку інформаційної системи (створення сайту) – це юридичний документ, який регулює усі відносини, які виникають між Замовником та Виконавцем в процесі створення веб-сайту. Варто зауважити, що веб-ресурси мають усі ознаки об'єктів інтелектуальної власності, а тому в договорі необхідно передбачити всі можливі ситуації, які можуть виникнути на цьому підгрунті. Укладання угоди – це можливість для обох сторін убезпечити себе від непорозумінь та порушення усних домовленостей протилежною стороною.

Типовий Договір на розробку інформаційної системи (створення сайту) містить наступні обов'язкові розділи та в разі необхідності може бути доповненим:

 • Предмет договору;
 • Права та обов'язки сторін;
 • Розрахунки по договору;
 • Строк дії договору;
 • Відповідальність;
 • Форс-мажорні обставини;
 • Інші умови договору;
 • Реквізити сторін.

Укладання будь-якої угоди відбувається з обов'язковим зазначенням місця та дати складання. Окрім того, готовий Договір на розробку інформаційної системи (створення сайту) повинен містити вичерпну інформацію про сторони, що його укладають. Саме тому варто підготувати необхідні дані, перш ніж заповнювати обов'язкові розділи документу.

В преамбулі договору необхідно вказати повні найменування сторін та прізвища, імена, по-батькові осіб, уповноважених їх представляти. Надалі в тексті договору сторони зазвичай іменуються Замовником та Виконавцем. Окрім того, слід зазначити назви, дати складання (затвердження, реєстрації) установчих документів, на підставі яких діють сторони.

Предмет договору – один з найбільш значущих розділів, в якому визначається перелік послуг, які Виконавець повинен надати Замовнику. Шаблон Договору на розробку інформаційної системи (створення сайту) зазвичай містить узагальнений перелік найпоширеніших опцій, проте сторони можуть конкретизувати завдання за спільною згодою. У цьому ж розділі вказується загальна вартість виконуваних робіт та термін їх виконання. Також варто вказати перелік додатків до договору.

Приміром, невід'ємним додатком до Договору на розробку інформаційної системи (створення сайту) доволі часто виступає ТЗ (Технічне завдання), в якому Замовник структурує усі вимоги та побажання до майбутнього сайту. В цьому ж документі можна поетапно деталізувати усі види послуг та оплату за кожною з них. Також невід'ємним додатком до договору може слугувати Акт приймання-передачі виконаних робіт, який підтверджує факт виконання зобов'язань за договором Виконавцем та встановлює факт виникнення зобов'язань у Замовника щодо оплати виконаних робіт.

Зразок Договору на розробку інформаційної системи (створення сайту) у розділі 2 містить основний перелік прав та обов'язків сторін, які регламентують порядок взаємодії між ними. Оскільки розробка сайту виконується з використанням даних та матеріалів Замовника, то в договорі варто передбачити необхідність їх передачі Виконавцю в чітко установлений термін. Якщо цього не зробити, відсутність необхідних ввідних даних може стати причиною несвоєчасного та/або неякісного надання послуги, відповідальність за яку в повному обсязі покладатиметься на Виконавця. У розділі варто вказати й відсоток збільшення/зменшення вартості виконаних робіт в разі недотримання умов договору однією зі сторін.

Важливим пунктом в переліку прав та обов'язків сторін є визначення сторони, якій передаватиметься право інтелектуальної власності на створений ресурс. Тут же можна передбачити використання Виконавцем прикладів робіт у власному портфоліо та зазначення авторства на сторінках сайту. База готових договорів дозволяє скачати типовий Договір на розробку інформаційної системи (створення сайту), а також допрацювати документ, редагувати його, доповнити власними пунктами.

У розділі «Розрахунки по договору» слід чітко вказати суму, яку зобов'язується сплатити Замовник Виконавцю після підписання Акту приймання-передачі виконаних робіт. Судова практика показує, що відсутність конкретики часто може зіграти проти однієї зі сторін. До прикладу, визначення «після підписання актів» не має чітких часових рамок, а тому розрахунки можуть відбутися і наступного дня, і через рік. Відтягування сплати вартості послуг в такому випадку судом не буде розглядатися як порушення. Саме тому необхідно чітко вказати впродовж якого часу повинна бути здійснена оплата.

Шаблон Договору на розробку інформаційної системи (створення сайту) визначає термін дії угоди як строк, впродовж якого будуть виконані усі зобов'язання між Замовником та Виконавцем. Проте за необхідністю сторони можуть вказати конкретний термін дії договору.

Як і в будь-якому іншому типі юридичних домовленостей у Договорі на розробку веб-ресурсу слід чітко прописати відповідальність сторін за недотримання умов угоди. В загальній практиці використовують систему штрафів та пені за порушення зобов'язань. Проте слід розуміти, що ефективним важелем впливу можуть бути лише чітко прописані схеми, тому слід прописати формулу, за якою нараховуватимуться штрафні виплати. Доцільно прописати який відсоток пені за які порушення буде застосовуватися.

Перш, ніж скачати Договір на розробку інформаційної системи (створення сайту), вивчіть умови взаємодії сторін та за необхідності редагуйте текст документу. Слід розуміти, що в житті виникають ситуації, за яких виконання зобов'язань належним чином та у визначений термін стає неможливим (військовий стан, стихійні лиха, пандемії, пожежі тощо). Такі умови називають форс-мажорними, і в Договорі передбачається зняття відповідальності з винної сторони, якщо причиною порушень стали обставини непереборної сили.

Розділ «Інші умови договору» містить пункти, які не передбачені в інших розділах документу. Сюди віднесено і порядок розв'язання спорів, і порядок внесення змін та доповнень до угоди. Відносини, що виникають між сторонами за договором, регулюються умовами договору та чинним законодавством. Якщо Замовнику та Виконавцю не вдається досягти згоди щодо того чи іншого питання мирним шляхом, то такі суперечки вирішуються в судовому порядку.

Будь-який користувач мережі має можливість купити Договір на розробку інформаційної системи (створення сайту) для наступного укладання його з Замовником чи Виконавцем. Такий документ містить перелік типових розділів, що гарантують організацію співпраці в правовому полі. Проте розділ «Реквізити сторін» підписантам все ж доведеться заповнити самотужки. Необхідно пам'ятати, що вказана в договорі інформація повинна відповідати принципам повноти і достовірності, тому в обов'язковому порядку вказуємо:

 • Повні найменування обох сторін;
 • Юридичні та фактичні адреси сторін;
 • Коди ЄДРПОУ для юридичних осіб, ІПН для фізичних осіб;
 • Номери поточних рахунків сторін у форматі IBAN, назви обслуговуючих банків та МФО;
 • Прізвища, імена та по-батькові осіб, що уповноважені представляти інтереси сторін та підписувати документ.

theDoc. пропонує найбільшу в Україні базу готових договорів, якою можуть скористатися усі охочі. Для того, щоб знайти документ, який буде доречним у вашій ситуації, слід скористатися системою пошуку сайту. У відповідне поле введіть назву договору або ключове слово. Не слід засмучуватися, якщо вам не вдалося знайти потрібну угоду або знайдений документ не відповідає вашим потребам повною мірою. Зверніться до фахівців компанії, які персоналізують Договір для конкретної ситуації.

 

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком