Авторський договір замовлення

Завантажень: 133

Оцінок 12

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок авторського договору замовлення в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Право інтелектуальної власності тісно пов’язано з роботою фрілансерів, оскільки в результаті їх діяльності може бути створена світлина, текст, програма та багато чого іншого.

Звісно, щоб захистити себе, фрілансер та замовник укладають договір. Але треба зазначити, що неправильний вибір виду договору може спричинити чимало проблем. Отже, найбільш поширеними випадками, коли сторони хочуть спростити собі життя при передачі авторських прав на об’єкт, але на дійсності отримують не зовсім те, що очікували, є укладення договору про надання послуг.

Які саме проблеми можуть виникнути при укладенні договору?

Щодо договору про надання послуг, то основна проблема полягає в тому, що він ніяким чином не врегульовує питання інтелектуальної власності. Припустимо, ви замовили фотосесію за договором про надання послуг. Послуги були надані, підписаний акт прийому-передачі, однак фотограф, як автор, вирішив заборонити поширенню фотографій. Що робити в даному випадку замовнику? Нічого! Або домовлятись з фотографом, або рахувати збитки. Причина: неправильно обрана конструкція договору. Що в даному випадку потрібно було зробити? Укласти з фотографом авторський договір або підписати змішаний договір про надання послуг, який би включав в себе умови (окремий розділ) щодо інтелектуальної власності.

І в цьому випадку страждає не скільки фрілансер, а замовник. Оскільки у такому випадку він може заплатити за послуги, але залишитися без прав. Адже законодавство України зазначає, що хто створив певний продукт, той і вважається власником, якщо інше не передбачено договором.

Отже, який договір потрібно укласти стосовно відносин передачі авторських прав на обєкт? Найбільш вигідним варіантом для обох сторін є Авторський договір. Фахівці компанії theDoc. врахували приклади судової практики, і спираючись на чинне законодавство України, створили зразок (шаблон) Авторського договору замовлення, який легко можна завантажити у маркетплейсі договорів.

Серед переваг нашого шаблону Авторського договору замовлення є наступні:

  1. Договір захищає інтереси обох сторін.
  2. Зразок авторського договору фіксує, що буде результатом послуг, тобто визначає конкретний обєкт, і врегульовує відносини, що виникають з приводу цього результату.
  3. В шаблоні Авторського договору прописані всі необхідні деталі, а саме всі умови, розподіл права на об’єкт, доля цього об’єкту, винагорода за нього, можливість подальшої передачі права на об’єкт.
  4. В Авторському договорі чітко визначається термін передачі авторського права. Якщо за бажанням клієнта строк не вказується у договорі, то за законом встановлюється строк з моменту передачі прав і до 70 років після смерті автора.

Структурно зразок Авторського договору замовлення складається з преамбули та 7 розділів.

Преамбула договору містить наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я та по-батькові замовника;
  • найменування підприємства;
  • документ на підставі якого діє підприємство;
  • прізвище, ім’я та по-батькові автора.

Традиційно після преамбули знаходиться 1 розділ під назвою «Предмет договору». Цей розділ містить базову інформацію стосовно відносин, що врегульовуються.

Одним з найважливіших розділів даного договору є «Права та обов’язки сторін». Саме в цій частині визначається не тільки розподіл зобов’язань, а й закріплюються положення з приводу процедурних питань.

Розділ, що деталізує договір і робить його більш індивідуальним, знаходиться під назвою «Особливі умови».

Положення щодо домовленостей сторін стосовно заборони розголошення певної інформації містяться в розділі «Конфіденційність».

В останньому розділі автор та замовник зазначають свої реквізити.

Шаблон Авторського договору замовлення можна придбати на маркетплейсі готових договорів theDoc. Якщо клієнт вважає необхідним, то до зразка можна внести певні зміни. У випадку сумніву щодо законодавчого врегулювання індивідуальних моментів, у наших клієнтів завжди є можливість звернутися до фахівців компанії. Клієнт має можливість створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc. та захистити себе від можливих ризиків.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

 

 

Відгуки / Коментарі

Мар'яна Ківалова 19.02.2022 20:07
Навіть шаблону ніде не знайшла ) Якісно та швидко! супер )
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком