Авторський договір замовлення

Завантажень: 33

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок авторського договору замовлення в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Авторський договір замовлення - це двостороння угода, на основі якої автор зобов'язується створити літературний твір відповідно до вимог замовника та передати замовнику виключні майнові права інтелектуальної власності на використання створеного за власний рахунок твору, а також на подальше розповсюдження примірників твору, а замовник зобов'язується в порядку та на умовах видати твір та виплатити авторові винагороду. 

Сторони: Автор та Замовник. 

Кількість: 4 сторінки. 

Довідково: автор – фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір. Автор зобов'язаний виконати договір особисто, тобто не передавати виконання договору іншій особі. Передача твору відбувається через передачу майнових авторських прав на твір. Майновими правами інтелектуальної власності є: право на використання твору; виключне право дозволяти використання твору; виключне право перешкоджати неправомірному використанню твору, в тому числі забороняти таке використання; інші майнові права інтелектуальної власності, встановлені законом.

За загальним правилом, майнові права інтелектуальної власності на об'єкт, створений за замовленням, належать автору та замовникові спільно, якщо інше не встановлено договором. Тобто, замовнику необхідно на кожне використання твору отримувати згоду автора. У разі отримання замовником винагороди за використання твору, автору належить половина від винагороди, якщо в угоді між ними не передбачається інше.

 

Переваги договорів theDoc: 

  Договір TheDoc. Договори на просторі Інтернету (безкоштовні або конструктори договорів)
Пошук потрібного договору  В один клік, менше 2 хвилин, діє система "розумного пошуку".

Від декількох годин до декількох днів  
(більше 100 кліків за годину).

Експертність та гарантії захисту Гарантуємо юридичний захист обох сторін. Надаємо експертний супровід протягом всієї співпраці. Лотерея, в більшості договори не гарантують юридичного захисту навіть для однієї зі сторін.
Актуальність договору  Все згідно останніх змін чинного  законодавства України 2021 року. Більшість договорів базуються на  законодавстві України 2000-х.
Наповненість договору  Готовий договір містить усі необхідні пункти  та підпункти, акти, додатки. Після внесення  реквізитів - повністю готовий до підписання. Більшість договорів не містять необхідних пунктів, актів та інших додатків. Такі договори не дозволять в майбутньому захистити права та інтереси сторін!
Ціна договору  Від 28 грн до 3000 грн, що залежить від виду та складності договору.

1) Безкоштовно

2) З юристом від 500 грн за 60 хв роботи  ( від 2000 грн за стандартний договір).

 

 

 

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком