Авторський договір про передачу прав на використання зображень

Завантажень: 5

Оцінок 13

Рейтинг 5

Ціна: 299 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок авторського договору про передачу прав на використання зображень в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. 

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога із заповненням реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити  та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

На сьогоднішній день більшість сучасних фотографів/відеооператорів створюють контент на чиєсь замовлення. Найпростішим прикладом є проведення тематичної зйомки. Саме для такого випадку законодавство передбачило можливість укладення авторського договору про передачу прав на використання зображень, який допоможе вам врегулювати питання щодо інтелектуальної власності.

Цей договір потрібно використовувати не тільки для фотографів/відеооператорів, які є авторами та створюють контент, а й для замовників даних послуг. Даний зразок (шаблон) договору гарантує замовнику право у майбутньому розпоряджатися та використовувати об’єкти інтелектуальної власності (фото, відео тощо), що були створені в процесі надання послуг за договором для власного бізнесу та своєї діяльності (сторінка Instagram, YouTube, преса тощо).

Які саме проблеми можуть виникнути при укладенні договору?

Зазвичай, фотограф та клієнт укладають договір про надання послуг, який ніяким чином не регулює питання інтелектуальної власності. Так як, фотограф є автором, то по завершенню роботи він має право заборонити використовувати фотографій відповідно до чинного законодавства України. Така ситуація може завдати збитків замовнику послуг.

Отже, який договір потрібно укласти стосовно відносин передачі авторських прав на використання зображень?

Щоб авторське право працювало на ваш бізнес і не було причиною збитків, фахівці компанії theDoc. створили зразок (шаблон) Авторського договору про передачу прав на використання зображень.

За даним договором передаються виключно майнові права (наприклад, право розміщувати фото на сайтах, у соц.  мережах, для реклами, у пресі або в будь-яких інших цілях). Часто такі договори укладаються разом із договором про надання послуг, так як  за такої умови  усі права будуть врегульовані та сторони будуть захищені.

За вашим бажанням до зразку договору можна внести певні індивідуальні зміни, а після скачування можна додатково допрацювати договір з нашим юристом.

Враховуючи приклади судової практики та спираючись на чинне законодавство України, юристи компанії theDoc. розробили Авторський договір про передачу прав на використання зображень. Шаблон можна легко в декілька кліків придбати  на маркетплейсі готових договорів theDoc.

Перевагами нашого Авторського договору про передачу прав на використання зображень є:

 1. Договір захищає та забезпечує реалізацію прав як замовника, так і автора.
 2. За допомогою цього договору автор має змогу заборонити редагування фото/відео та зберегти свій індивідуальний, унікальний стиль, що є його особливістю та перевагою серед інших.
 3. Замовник може диктувати свої вигідні умови договору для використання фото/відео у власних цілях (бізнес, контент, реклама) , а також давати або не давати свою згоду на їх публікацію, відтворення чи розповсюдження.
 4. За бажанням сторін договору можуть бути внесені індивідуальні зміни.
 5. Чітко визначається термінпередачі авторського права. Якщо за бажанням клієнта строк не вказується у договорі, то за законом встановлюється строк з моменту передачі прав і до 70 років після смерті автора.
 6. Після укладення Авторського договору про передачу прав на використання зображень ви впевнені у забезпеченні реалізації своїх прав відносно об’єкту, маєте змогу їх захищати, а це головне.

Зразок Авторського договору прав на використання зображень складається з преамбули та 5  розділів.

Преамбула договору містить наступну інформацію:

 • прізвище, ім’я та по-батькові замовника;
 • номер паспорту;
 • ІПН;
 • прізвище, ім’я та по-батькові автора;
 • номер паспорту;
 • ІПН.

Після преамбули розміщується 1 розділ під назвою «Предмет договору». Даний роздiл мiстить інформацію про права, які передаються від автора до замовника.

Розподіл основних та найголовніших прав і обов’язків  визначається у другому розділі, який має відповідну назву «Інтелектуальні права і пов’язані з ними права та обов’язки».

Третій розділ під назвою «Вирішення спорів і розбіжностей» зазначає шляхи вирішення непорозумінь, навіть у разі недосягнення згоди між сторонами договору.

Додаткові гарантії та умови при яких договір може бути розірвано знаходяться у розділі під назвою «Інші положення».

У п’ятому розділі , який має назву «Реквізити сторін»  вказуються дані автора та замовника: ПІБ, адреса, РНОКПП, телефон, серія паспорту, орган видачі паспорту, рік видачі, дата укладення договору та підпис.

Даний шаблон Авторського договору про передачу прав на використання зображення є готовим до укладення між двома сторонами. Його можна придбати на маркетплейсі  договорів theDoc. За Вашим бажанням до зразка можна внести певні зміни.

Купуючи даний договір, Ви отримує можливість створити персоналізований документ спільно з юристами theDoc. Пам’ятайте у наших клієнтів завжди є можливість звернутися до фахівців компанії для отримання консультації.

 

Відгуки / Коментарі

Maxim ART 19.02.2022 16:24
Круто ) тільки реквізити вписали і готово !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком