Авторський договір про відчуження майнових авторських прав

Завантажень: 148

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 599 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок авторського договору про відчуження майнових прав в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Авторський договір - це двостороння угода, на основі якої автор передає або зобов’язується передати набувачеві свої майнові права на використання твору у межах та на умовах, погоджених сторонами. Цей договір врегульовує відносини з порядку передачі авторських прав на конкретний об’єкт авторського права (літературний твір, база даних, музичні твори, енциклопедії, сценарії тощо) та отримання винагороди автору.

Предмет: майнові права на використання твору.

Сторони: Набувач та Автор. 

Кількість: 5 сторінок.

Відгуки / Коментарі

Катерина М 19.02.2022 20:12
Експертно зроблено ! Сама юрист, але шкода стільки часу марнувати на створення такого документу! Молодці ! дякую )
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком