Шлюбний договір №3

Завантажень: 128

Оцінок 11

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок шлюбного договору в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін.

Все що потрібно зробити для того, щоб шлюбний договір став дійсним - заповнити індивідуальні реквізити. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування шлюбного договору. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати шлюбний договір.

Редакція договору 2022 рік

Опис документу

Шлюбним договором регулюються майнові відносини між подружжям, визначаються їхні майнові права та обов'язки. Зокрема, це питання, пов'язані з правом власності на рухоме або нерухоме майно, як придбане до шлюбу, так і під час шлюбу, на майно, отримане в дар чи успадковане одним із подружжя, а також питання, пов'язані з утриманням подружжя або погашення боргів за рахунок спільного чи роздільного майна тощо.

Шлюбним договором можуть бути визначені майнові права та обов'язки подружжя як батьків. Шлюбний договір не може регулювати особисті відносини подружжя, а також особисті відносини між ними та дітьми. Цей договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується. Шлюбний договір можливо укласти як до реєстрації шлюбу, так і після.

Відгуки / Коментарі

Адріана М. 23.05.2022 16:05
Юрист сказав, що договір готовий до підписання і якісно написаний )
Ростислав П. 18.05.2022 09:20
Найкращий договір в просторах інтернету ! Всі потрібні пункти присутні ) Дякую !
Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком