Договір складського зберігання №2 (деталізація прав та обов'язків сторін)

Завантажень: 181

Оцінок 8

Рейтинг 5

Ціна: 99 UAH

!

Завантажуйте готовий зразок договору складського зберігання в один клік. Договір гарантує експертний захист обох сторін. Якщо Вам необхідна допомога у заповненні реквізитів звертайтеся за допомогою до нашого юриста у Телеграм.

Одразу після оплати Ви отримуєте доступ до скачування договору складського зберігання. Завдяки зручній платіжній системі купівля договору здійснюється у пару кліків.

Формат скачування: Документ Word. Після скачування у форматі Word Ви можете самостійно заповнити реквізити та роздрукувати договір складського зберігання.

Скачуйте інші договори: 

  1. договір складського зберігання
  2. договір складського зберігання №3 з актом приймання-передачі
Редакція договору 2022 рік

Опис документу

За договором складського зберігання товарний склад зобов'язується за плату зберігати товар, переданий йому поклажодавцем, і повернути цей товар у схоронності.

Предмет: склад.

Сторони: Зберігач та Поклажодавець.

Кількість: 4 сторінки.

Довідково: товарним складом є організація, яка зберігає товар та надає послуги, пов'язані зі зберіганням, на засадах підприємницької діяльності. Договір складського зберігання укладається у письмовій формі. Письмова форма договору складського зберігання вважається дотриманою, якщо прийняття товару на товарний склад посвідчене складським документом.

Відгуки / Коментарі

Ще немає добавлених коментарів ...

Вхід

Інші договори

FAQ

Завантажуйте потрібний договір коли завгодно, де завгодно та для чого завгодно.

Потрібна допомога?

Напишіть нам у Телеграм, якщо Вам необхідна допомога з пошуком